Fochy i Ochy


Są nagrody Nobla i antyNoble. Są Oskary i Złote Maliny. A homiki od dzisiaj będą miały FOCHY i OCHY.OCHA w tym tygodniu dostają wszyscy zapaleńcy, którzy znaleźli odrobinę chęci i samozaparacia, by stworzyć lokalne oddziały gejowskich organizacji.

Powstaje Lambda w Gliwicach i w Poznaniu, KPH we Wrocławiu. To dobrze, że jest coraz więcej gejów i lesbijek, którzy czują powinność działania w naszej Sprawie.FOCHA wręczamy rozlicznym malkontentom, wiecznym krytykantom i poszukiwaczom dziury w całym. Ostatnio na forum Kasss.com i Homików rozgorzała dyskusja na temat wspomagania organizacji jednym procentem z podatku dochodowego. Wspomniani malkontenci nie będą dawać pieniędzy na „zaplecza towarzyskie kilku panów jadących do sobie znanych celów na grzbietach biednych pedałów”. Ponadto forumowicze doszli do wniosku, że „w Polsce geje i lesbijki mają się dobrze i jeżeli wspierać, to organizacje gejowskie w Rumunii i Arabii Saudyjskiej”.

Krytyka jest potrzebna i jest składnikiem demokracji. Ale jeżeli krytyka kończy się na czczym gadaniu, to dajemy stanowczego FOCHA.

6 komentarzyFochy i Ochy

 • wojtek

  [Re: Fochy i Ochy]

  – od kiedy to forumowicze dochodzą do wniosku???
  – od kiedy to jedno ze zdań z dyskusji staje się wnioskiem???
  Za Fochowanie – BRAWO!!! Ciotowatość 100%

  malkontent 😉

 • PTT

  [Re: Fochy i Ochy]

  Wypowiem się tylko w sprawie Lambdy w Gliwicach. Oto co przedstawiciel tego stowarzyszenia odpowiedział, po pytaniu moim o ich powinowadztwo z warszawską Lambdą : Organizacja znajdująca się w Warszawie nie posiada „oddziałów” a „Lambda” w Gliwicach jest odrębnym stowarzyszeniem mającym własny status oraz plan działania.
  Nie jest to więc jak napisałeś lokalny oddział, a wspólną mają tylko nazwę. Ich działanie w „naszej” sprawie jak na razie ogranicza się do wspólnych wypadów do kina.

  Poza tym to, że kilka osób napisało, że nie chce przeznaczyć 1% podatku na ISTNIEJĄCE W POLSCE oraganizacje (w tym ja), ponieważ nie mają zaufania do w/w organizacji oraz ich sposobów działania, nie oznacza, że wszyscy użytkownicy forum tak uważają. Wystarczy spojrzeć na wyniki ankiety.

 • bukowski

  [Re: Fochy i Ochy]

  wyniki ankiety: 50% NIE odda podatku

  przytoczyłem dwa zdania z dyskusji odzwierciedlajace ogólny kierunek konkluzji.

  poza tym FOCH został przyznany „FOCHA wręczamy rozlicznym malkontentom, wiecznym krytykantom i poszukiwaczom dziury w całym.” a nie forumowiczom.

 • wojtek

  [Re: Fochy i Ochy]

  ołkey 😉
  to ja przyznaje prywatnego FOCHA fochującym a nie jurorom w ochach i fochach 😉

 • PRZEMEK

  [Re: Fochy i Ochy]

  Do Pana PTT
  Nie można powielać stereotypu że Lambda Warszawa posiada swoje odziały. Każde ze stowarzyszeń znajdujących się na terenie Polski jest odrębną strukturą która oczywiście współpracuje z Warszawską organizacją korzystając z jej dobroci oraz chęci pomocy powstającym stowarzyszeniom. Gliwicka Lambda nie jest stowarzyszeniem które ma zamiar organizować marsze lub protesty. Ma swój plan działania nie są to tylko wyjścia do kina jak wcześniej ukazałeś to w pejoratywnym kontekście. Lambda Gliwice jest obecnie w formie kształtowania posiadając także inne kwestie organzinzacyjne Na stronie Gliwickiej Lambdy http://www.lambda.blo.pl ani innych powstających Lambd nie ma opisu że są to odziały !!!Rozsądne by było w Twoim przypadku takie założenie – że jeśli się nie wie dostatecznie dużo na jakiś temat to nie udziale w tym kierunku głosu. Jeśli oczekujesz marszy czy protestów przyłącz się do organizacji które się tym zajmują. Może lepiej by było gdybyś się sam tym zajął a nie wytykał innym stowarzyszeniom że ich działalność ci się nie podoba. Jesteś osobą roszczeniową której cos nie pasuje i zawsze coś będzie niepasować. Oczekujesz tolerancji ?????? Najpierw zacznij od Siebie !!!!

 • PTT

  [Re: Fochy i Ochy]

  Przemku drogi ależ ja jak najbardziej Was popieram, dlatego tak Was ostatnimi czasy nawiedzam na forum Waszym 😀 A powyższym wpisem chciałem jedynie umniejszyć znaczenie przyznanego m.in. mnie focha 😀

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa