Piątek w piątek: politycy bawią się w państwo

Żyjemy w kraju, gdzie obywatel otoczony jest opieką prawa, pod warunkiem jednakże, że nie wystaje poza szablon Polak – katolik – hetero – pracujący – nieprotestujący – posłuszny – zdrowy (do tego łańcuszka można doczepiać kolejne ogniwa). Ludzie wystający poza te standardowe ramy boleśnie poznają na własnej skórze niedoskonałość systemu, w którym przyszło im żyć.

I po związkach

Związki w Sejmie: projekty zgłoszone przez Ruch Palikota, SLD i PO – odrzucone!

Publiczne zabawy w opinie

Pszczelarze orzekli, że są przeciw związkom, bo emancypacja gejów przyczynia się do masowego znikania całych rojów. Pszczoły homoseksualne to trutnie i nie chcą zbierać pyłku. Lecą hen, nie wiadomo dokąd i tyle po nich…

Lesbijki (5)

Pojawia się ten straszny moment, który prawdopodobnie każda z nas przeżyła choć raz w życiu – zdajesz sobie sprawę, że to, co tobie wydawało się randką, z perspektywą uniesień erotycznych, było tylko w twojej głowie, w twoich hormonach. Ona jest beztrosko nieświadoma zamieszania, jakie w tobie wywołała.

Pakty i akty dwojga

Tęsknimy za kimś bliskim, kimś „na stałe”. Dlaczego więc często nie potrafimy nawiązać bliskich więzi?
Trwamy w izolacji bądź wchodzimy w przelotne związki seksualne i zrywamy je, gdy pojawi się jakiekolwiek zaangażowanie emocjonalne. Budujemy romantyczną więź trwającą „do pierwszego kryzysu”, który powoduje załamanie się iluzji i rozstanie.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa