Autentyczność

„Żniwa”, czyli Brokeback Mountain w (świetnym) wschodnio-niemieckim wydaniu oraz „Plan B”, czyli jak się zemścić na byłej dziewczynie (i widzu przy okazji też)

Ojciec odkrywa syna

La Mission to wzruszająca opowieść o latynoamerykańskim maczo, którego syn jest gejem. Czy patriarchalna rzeczywistość przegra z miłością do syna? Czy ojcu uda się zaakceptować jego inność?

Szczególnie teraz, na wiosnę

Niespodzianka dla fanów dobrego kina – cztery zmysłowe i wyrafinowane stylistycznie etiudy belgijskiego reżysera Bavo Defurne’a.

„Wszyscy myślą tylko o jednym” – czy aby na pewno?

Na miły długi weekend tym, którzy nie wylegli na łono natury, polecamy lekką komedię objętą naszym patronatem

”Zupełnie inny weekend” na DVD

Objęty przez nas patronatem „Zupełnie inny weekend” pojawił się niedawno na DVD. Dla naszych Czytelników i Czytelniczek mamy do rozlosowania płyty!

”Zupełnie inny weekend”

Już wkrótce w kinach studyjnych nowy film sprowadzony do Polski przez Tongariro, pod patronatem naszego portalu. Jednorazowa przygoda, która przeradza się w coś więcej…

”Aż tu nagle zeszłej zimy” na polskim rynku

Czyżby pojawił się w Polsce film instruktażowy dla tych, którzy próbują wprowadzić u nas związki partnerskie? (+konkurs)

Trzmiel nie powinien latać, ale on o tym nie wie

Kiedy wszystko idzie źle, jedyne, co człowiekowi pozostaje, to przeżycie wielkiej miłości… Od piątku na ekranach kin „Drugie życie Lucii”, czarujący obraz o wyzwalającym spotkaniu dwóch kobiet.

Taki jest Xavier Dolan!

Nie znoszę tego chłopca. Gdyby Hubert był moim synem, prędzej czy później zabiłbym go. Granego przez siebie nastoletniego chłopca wymyślił i z psychologicznym realizmem pokazał nam Xavier Dolan. I jego pokochałem.

Kevin w szalu boa!

Jedenastoletni Scot śpiewa kolędy już w październiku i zamiast interesować się sportem, woli musicale. W bagażu ma lśniące boa, które z upodobaniem nosi na szyi, i odpowiednie kosmetyki – dobytek, jakiego nie powstydziłaby się największa nawet gwiazda sceny drag queen. Jest zabawnie, bo jego tatusiowie (tak! para gejów) usiłują mu wybić te wszystkie atrybuty kobiecości z głowy…

Dziś wchodzi na ekrany kin kolejny film dystrybuowany przez Tongariro Releasing – „Śniadanie ze Scotem”. Tym razem jest to komedia! Bardzo zabawna.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa