Barmani uczą o HIV/AIDS

Obrazek - bar

Latem zeszłego roku Stowarzyszenie Lambda Warszawa zrealizowało szkolenia dla barmanów w zakresie HIV/AIDS. Rozmawiamy z koordynatorką projektu Eweliną Burdon.

AA Tęcza

Wznowiono mityngi AA w Lambdzie. Przyjdź lub przekaż informację dalej.

Interesująca publikacja Lambdy Warszawa

Lambda Warszawa wydała w 2012 r. ciekawy Praktyczny poradnik pomocowy. Streszcza on podstawowe informacje na wiele tematów przydatnych w życiu codziennym osób LGBTQ.

Sytuacja osób LGBT w Polsce – wyniki badań

Zaprezentowano wyniki najnowszego – i największego jak dotąd – badania dotyczące sytuacji społecznej osób LGBT. Wnioski są niestety smutne.

„Rainbow”, czyli Lambda, czyli spółdzielnia „Zdrowie”

Z okazji jubileuszu najstarszej funkcjonującej do dziś polskiej organizacji LGBTQ zapraszamy do lektury „idiolektycznego wspomnienia na piętnastolecie”

Stowarzyszenie Lambda Warszawa ma nowy Zarząd

23 czerwca odbyło się Walne Zebranie Członków Lambdy Warszawa, podczas którego zatwierdzono sprawozdanie merytoryczne i finansowe z działalności organizacji w 2011 roku oraz wybrano nowy Zarząd Stowarzyszenia.

Administracja państwowa pomoże w walce z dyskryminacją

Powstał raport dotyczący przypadków dyskryminacji ze względu na orientację seksualną w Polsce. Zaproponowano też powołanie wspólnej grupy roboczej, która zajmie się przeciwdziałaniem dyskryminacji osób LGB.

Zaproszenie na seminarium

Lambda Warszawa przygotowała niezwykle cenne seminarium dla wszystkich zainteresowanych walką z dyskryminacją osób homo- i biseksualnych w Polsce

Lambda po wakacjach

Po przerwie wakacyjnej wszyscy powoli wracają do normalnego rytmu pracy. W Lambdzie Warszawa rusza znów poradnictwo oraz nowa grupa

Dni HomoWarszawy

Z przewodnika „HomoWarszawa/QueerWarsaw”, pojedynczych spacerów i odwiedzin na cmentarzu narodziła się większa inicjatywa

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa