Najmłodszy olimpijczyk w homiczym gronie

„Spotykałem się z dziewczynami i nigdy nie był to poważny związek. Teraz jest w pewnym sensie gotowy aby opowiedzieć o związku. Od wiosny tego roku moje życie się zmieniło, ogromnie, kiedy spotkałem kogoś, kto sprawił że jestem szczęśliwy, bezpieczny i wszystko jest wręcz wspaniałe.

Mamo, tato, jestem… bi

Bycie rodzicem dziecka LGBT nie jest łatwe. Banał? Być może, ale wart powtórzenia, bo my, nieheteroseksualne dzieci naszych rodziców, mamy tendencje do zapominania o tym fakcie. Gdzie i jaką pomoc znajdą nasi rodzice?

Dziś Dzień Biseksualności

23 września to święto wszystkich biseksualistów – życzymy im w ten dzień wszelkiej pomyślności!

Naukowcy orzekli: biseksualizm istnieje!

Amerykańska uczelnia Northwestern Universtiy opublikowała badania, które na pozór tylko mogą wydawać się niepoważne i błahe.

Podwójne wykluczenie. Wokół debaty oksfordzkiej o biseksualist(k)ach

W środowisku LGBT jest tyle stereotypów na temat osób biseksualnych, że aż trudno w to uwierzyć, kiedy o wszystkich się pomyśli. Większość osób bi jest przezroczysta – nie zauważa się ich, więc nie ma komu odczarowywać stereotypów.

Żeby życie miało smaczek…

Dziś będzie felieton o facetach, którzy nie mogą się zdecydować na jednoznaczny wybór: mężczyzna czy kobieta jako partner seksualny i życiowy. Mowa będzie o biseksualności.

Bezpańska biseksualność (Wolne myśli tragikomiczne)

Co prawda, już „biseksualizm” znajduje swoje miejsce w zakresie słownictwa popularnego edytora tekstowego, ale w moim komórkowym słowniku T9 – nie.
Ostatecznie mogę i tu i tu powiększyć paletę orientacji seksualnych w formach wszelakich, ale w milionach innych komputerów i komórek „Wyraz nie występuje w słowniku” i „Brak propozycji poprawek”…

Jestem B


Nigdy nie ukrywam, że jestem biseksualna. I co z tego? Spróbuję odpowiedzieć. A właściwie opowiedzieć, jak to jest.

Co ty wiesz o biseksualności?


„Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek” – głosi głupawy wierszyk. „Mężczyźni, którzy są ze mną, myślą, że to nienormalne, że jestem bi, albo od razu wyobrażają sobie, że zrobimy to we trójkę, a lesbijki boją się, że zostawię je dla mężczyzny”

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa