Wrocław 25.07 Impreza kobieca!

Zapraszamy na wyjątkową imprezę kobiecą! Rok temu żeńska część KPH Wrocław po raz pierwszy organizowała imprezę kobiecą w naszym mieście:) Świętujemy więc pierwszą rocznicę!

Zagra dla nas DJ Simone, rezydent klubu Felicita!

W programie tradycyjnie już zawody piłkarzyków, losowanie nagród i oczywiście fantastyczne URODZINOWE NIESPODZIANKI!

Bawimy się w FUZONIE, pl. Teatralny 1 SOBOTA 25 lipca,

Trójmiasto 18.07 warsztat florystyczny

KPH Trójmiasto zaprasza na warsztaty florystyczne 18 lipca

Podczas warsztatów dowiemy się, jak ułożyć kwiaty do dekoracji domu oraz własnoręcznie stworzyć kompozycję dla najbliższych. Poznamy podstawowe metody układania bukietów, zasady doboru roślin, kompozycje w gąbce florystycznej. Zastosujemy nie tylko rośliny kupione, lecz także te ogólnie dostępne – polne i ogrodowe.

18 lipca (sobota) godz. 12.00

Warszawa 10.07 Wakacyjne spotkania Grupy Wsparcia dla osób transseksualnych

W okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień) spotkania Grupy Wsparcia dla osób transseksualnych oraz niepewnych swojej tożsamości płciowej będą odbywać się w Warszawie raz w miesiącu.

Kolejne spotkanie Grupy odbędzie się w Warszawie 10 lipca 2009 o godzinie 18:30. Zapraszamy.

Przypominamy, że spotkania odbywają się w siedzibie Stowarzyszenia Lambda Warszawa, ul. Żurawia 24a lok. 4 i

8.07 Szczecin spotkanie i impreza Trzy lata oddziału KPH

W imieniu Kampanii Przeciw Homofobii oraz Klubu Enigma Zapraszamy Was na spotkanie towarzyskie z okazji 3 lecia istnienia oddziału KPH w Szczecinie, które odbędzie 8 lipca 2009 roku w Klubie Enigma na Wielkiej Odrzańskiej 24/25 w Szczecinie.

Tematem spotkania będzie między innymi rozmowa na temat bezpiecznego seksu, każdy gość otrzyma w prezencie zestaw bezpieczeństwa. Zostanie

Warszawa 29.05 Trans wieczorek w UFIE

UFA i Trans-Fuzja zapraszają na spotkanie specjalnie dla transwestytów – wizażystka, stylistka i fotografka do naszej dyspozycji. Będzie można się poprzebierać do woli i skorzystać z fachowej pomocy, a na dodatek to wszystko uwiecznić. Będzie też muzyka i potańcówka. A wszystko w miłej i przyjaznej nam atmosferze UFY.

Od teraz co miesiąc możesz:

Cała Polska: Zostań wolontariuszem KPH!

Czujesz potrzebę działania? Chcesz wyrazić swój sprzeciw wobec homofobii i nietolerancji? Poznać ludzi myślących podobnie jak Ty?

Przyłącz się już dzisiaj do nas.

Kampania Przeciw Homofobii działa od 2001 r. Działamy na rzecz poprawy sytuacji osób gejów, lesbijek, osób bi- i transgenderowych w oddziałach na terenie całej Polski, a nawet poza nią.

DIK Fagazine w Wiedniu

DIK Fagazine ma przyjemnosc zaprosic na wystawe:

SMELL IT! Przyjazn jako forma zycia, tworzenia i dzialania

Wystawa czynna: 23 maj – 27 czerwiec 2009 Wernisaz: 27 maja, 19:00 Kunsthalle Exnergasse Währingerstraße 59, Wieden Austria

Artysci: CHEAP / Vaginal Davis, Katrina Daschner, Hubert Fichte / Lil Picard, Marina Grzinic / Aina Smid, William E. Jones, G.B.

Warszawa 7 i 14.06 rozmowy UFy i InterAlia

UFA i InterAlia zapraszają Cię do rozmowy

„Za czym idzie Parada? Co idzie za Paradą?” 7.06/niedziela, 16.00 organizacja: UFA

„Czy w badaniach nad odmiennością seksualną przeważa perspektywa gejowska?” 14.06/niedziela, 14.00 organizacja: InterAlia

***

7.06 „Za czym idzie Parada? Co idzie za Paradą?”

Kolektyw UFA zaprasza Cię na otwartą dyskusję o celach i strategiach

Poznań 26.05 wykłady, zaprasza Paweł Leszkowicz

We wtorek 26 maja dwa ciekawe queer i feministyczne wykłady w Poznaniu:

ANGELA HARUTYUNYAN (University of Manchester) BETWEEN RECOGNITION AND MISRECOGNITION: THE POLITICS OF AESTHETICS IN A QUEER COMMUNITY IN ARMENIA 26 maja (wtorek) 2009 r., o godz. 11.30 w sali 401, bl. A Collegium Novum, al. Niepodległości 4, Poznań

oraz

wykład prof. Amelii Jones

Olsztyn 28.05 Spotkanie filmowe Grupy Inicjatywnej KPH Olsztyn.

Zapraszamy na filmowy wieczór w Centrum Społecznym MS, w ramach tworzącej się Grupy Inicjatywnej KPH Olsztyn. Spotkanie ma charakter jak najbardziej otwarty. Przyprowadźcie swoich znajomych, mamę i przyjaciół homicznych. Mile widziane są także osoby, które chciałby Nas poznać, porozmawiać albo po prostu spędzić fajnie czas. Po projekcji filmu zapraszamy do dyskusji.

Miejsce: Olsztyn

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa