Nasz ład

Domagam się, by to społeczeństwo nie deprecjonowało mojej wartości, mojej miłości, mojego człowieczeństwa, tylko dlatego, że kocham mężczyzn!

Poniżające miłosierdzie

Jest rzeczą zrozumiałą, że wśród polskiego duchowieństwa są bardzo różne osoby. Nie można się więc spodziewać, że głos polskiego Kościoła w każdej sprawie będzie brzmiał zgodnie i harmonijnie, szczególnie w tak kontrowersyjnych sprawach jak homoseksualizm. W rzeczywistości jednak na ten temat pojawiają się wypowiedzi skrajne i mówię tu szczególnie o wypowiedziach publicznych.

Mój pierwszy coming – out

Mam 21 lat i mieszkam w małej wiosce. Zanim postanowiłem o sobie komuś powiedzieć, dręczyłem się sam ze sobą, bo nienawidzę okłamywać ludzi, którzy są mi bliscy. Kiedy jednak postanowiłem powiedzieć głośno jestem gejem, skontaktowałem się z jedną osobą, która ma to już za sobą. On powiedział mi jak to u Niego wyglądało i jak się do tego momentu dobrze przygotować. Na początku musiałem postanowić, komu chcę powiedzieć największą tajemnice. I tak padło na moją siostrę. Obserwowałem ją, podpuszczałem różne tematy, by sprawdzić, jakie jest jej zdanie na temat homseksualizmu.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa