Czy będzie homicze wesele w Malezji?

Malezyjski pastor chińskiego pochodzenia Ouyang Wen Feng zapowiedział, że ma zamiar zawrzeć związek małżeński ze swoim amerykańskim partnerem.

George Michael nawrócony

Kultowy piosenkarz staje się wzorem dla młodego pokolenia.

Tęcza nad Ulicą Sezamkową

Niech tęcza zaświeci nad Ulicą Sezamkową! Tak zaproponowali uczestnicy ankiety na stronie change.com, którzy zapragnęli, by Bert i Ernie z popularnego serialu zawarli w końcu związek partnerski.

Jutro pierwsze czytanie ustawy o związkach partnerskich!

W Sejmie odbędzie się jutro pierwsze czytanie projektu ustawy o umowie związku partnerskiego. To historyczne wydarzenie dla ruchu LGBTQ – projekt nie został odesłany do „zamrażarki sejmowej”, jak to było z propozycją ustawy autorstwa prof. Marii Szyszkowskiej, lecz został wdrożony do procesu legislacyjnego.

Ich bin ein Berliner

A on nie. On nie czuję potrzeby… Żyje jak chce, gdzie chce i nie mówi o sobie per pedał… ekhm… przepraszam: gej. Pieprzy się w domu – jak z jednego homofobicznego sloganu. Nie musi wychodzić na ulicę i krzyczeć o prawie do wolności – w końcu jest wolny. Może przekroczyć granice w Świecku i już ma Prawo. Już miał męża; teraz nie szuka, więc i po co zabiegać o To wszystko?

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa