Sto lat za… Irlandią

„Nasza orientacja seksualna jest istotną częścią tego, kim jesteśmy. Wszyscy obywatele, bez względu na ich orientację, są równi w oczach prawa. Orientacja nie może być podstawą do traktowania ludzi jako obywateli drugiej kategorii. Nasze prawo się zmieniło i będzie się zmieniać dalej, aby odzwierciedlić tę fundamentalną zasadę.”

Co to jest SLD?

Napieralski mówił, że nie popiera małżeństw homoseksualnych, związki to i może tak, ale małżeństwa nie bo cytuje „jakiś biskup wytoczy armatę i będzie krzyczał”. Panu Napieralskiemu dedykuje napis z autobusów które miały jeździć po Warszawie (a nie jeździły, bo były zbyt kontrowersyjne) „Biskup nie jest Bogiem.” Cóż to za przewodniczący lewicowej partii, który boi się pohukiwania biskupa?!

Elżbiety Radziszewskiej przypadek szczególny

Radziszewska jest Pełnomocnikiem Rządu ds. Równego Traktowania. Do jej ustawowych obowiązków należy przeciwdziałanie jakiejkolwiek dyskryminacji, między innymi ze względu na orientację seksualną. I kto mi wytłumaczy, jak osoba, która nie ma wrażliwości, empatii i ewidentnie nie rozumie jednej z grup dyskryminowanych, którą ma chronić przed dyskryminacja, jest wstanie to robić?

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa