Tęczowe wyjście z mroku, odc. 7

– A p******* tego Franka i te radyjne kwoki. Dobrze, że się między sobą zabijają. A miałem głosować na nich. Nic z tego!
– Ja też p*******. Ale nie żebym ja gajów popierała. Zboczenie to zboczenia.
– No właśnie. Gaj to gaj, ale żeby zabijać od razu…?
– Pani Basia lesba. Taka miła i ładna? Lesba? No nie wierzę, na rany koguta…
– A niech będzie i Marsjanka. Nie damy Mańka i Basi naszej.
– Właśnie, co to szkodzi nam? No co? Ano nic nie szkodzi. Żyją to żyją. Spokojnie i normalnie. Nie to co te p**** od radia, co mi łóżko wczoraj wywlekły do góry nogami. Takimi się trza zająć, nie gajami. Ja im k**** pokaże. Nie przekroczą progu naszego bloku.
– Nie ma bata. Nie puszczę choćbym padła.

Nadchodzi zmiana klimatu… Zapraszamy na kolejny odcinek grafomańskiej powieści. Uwaga, tym razem pada więcej brzydkich wyrazów. Ale czasem trzeba sobie ulżyć i poprzeklinać.

Tęczowe wyjście z mroku, odc. 6

Oto kolejny odcinek okropnej szmiry, która obraża poczucie estetyki i godności czytelniczek i czytelników. Ale za to jakiej fajnej szmiry!

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że nasze wysiłki na rzecz wyeliminowania propagandy homoseksualnej skupiły się tym razem na kawalerach i pannach po dwudziestym piątym roku życia. Żadna zdrowa jednostka społeczna nie powinna w tym wieku nie pozostawać w związku małżeńskim. Jednostka, która nie podporządkuje się naszej inicjatywie parowania oraz związywania węzłem małżeńskim naraża się na podejrzenia o złe prowadzenie się. Dlatego apelujemy do wszystkich pracodawców o eliminowanie ze swoich zakładów pracy oraz firm niezdrowych jednostek, którzy mogą być „wstrętnymi pederastami”. Równocześnie, jednostki wyżej wymienione mogą pozostawać w związkach służbowych z firmami, gdy wypełnią stosowną Deklarację Heteroseksualisty, którą pracodawca ma obowiązek wysłać do Instytutu Prawdy o Skłonnościach.

Tęczowe wyjście z mroku, odc. 5

Stęskniliśmy się za pokręconymi bohaterami naszej pokręconej powieści w odcinkach… Oto cześć piąta.

Był nijaki, niereprezentatywny, o twarzy buraka. Podtatusiały i brzuchaty. Przypisywano mu wszelkiej maści skandale seksualne, próbowano go wrobić w załatwianie posad za seks. O mało nie wyleciałby z partii, gdyby nie to, że stał się najżarliwszym obrońcą życia poczętego i miał na koncie ileś tam akcji blokowania torów, by pociągi z turystami gejami nie wjeżdżały na teren kraju. Rozsypywał w tym celu buraki na tory, a rolnicy, którym przewodził – uzbrojeni w widły i kosy – robili za obstawę.

Tęczowe wyjście z mroku, odc. 4

Beata wsiadła do terenowego samochodu z przyciemnianymi szybami. Mariola Frank nie miała pojęcia o dyskrecji – podstawiła samochód, który rzuca się w oczy jak mało który. Kierowca okazał się sympatycznym młodzieńcem, ale Beata zamieniła z nim słowa. Ten włączył radio, jednak szybko zorientował się, że nie umili pasażerce podróży. Od jakiegoś czasu wszystkie radia, chcąc przypodobać się władzy, nadawały piosenki religijne i patriotyczne. Ostatnio hitem był Ballada o Ramonie wyśpiewywana przez zapijaczonego artystę na wiecach wyborczych Rodziny Silnej.

Zapraszamy na czwartą część kiczowatej powieści w odcinkach, która odsłania wielką tajemnicę Marioli Frank…

Tęczowe wyjście z mroku, odc. 3

Ciąg dalszy perypetii Marcina, który na wieść o śmierci największego homofoba w kraju postanawia walczyć o bardziej przyjazną rzeczywistość. Pojawia się postać Marioli Frank, żony zmarłego polityka, która – jak się okazuje nie jest niewinną i cnotliwą wdową, a kobietą z pazurem…
Ostrzeżenie: tekst zawiera treści mogące urazić wrażliwszych czytelników.

Tęczowe wyjście z mroku odc. 2

Nastroje antyhomoseksualne nasilają się. Zabójstwo Ramona Franka spowodowało społeczną falę nienawiści wobec homoseksualistów. Uczniowie organizują białe marsze przeciw przemocy. Kościoły pękają w szwach. Rząd wydał specjalny dekret powołujący trójki obywatelskie w składzie policjanta, księdza i członkini koła Radia o nieskażonej reputacji, by penetrowali każdą przestrzeń w swojej dzielnicy. Ma to na celu wykrycie potencjalnego homoseksualnego zagrożenia i zduszenia go w zarodku. Mieszkańcy dzielnicy… zapowiedzieli trwałą współpracę i wielce owocną z owymi przedstawicielami władzy.
Ciąg dalszy powieści w odcinkach.
Ostrzeżenie: tekst zawiera treści mogące urazić wrażliwszych czytelników.

Tęczowe wyjście z mroku odc. 1

Dzień dobry państwu, Magdalena Block, oglądają państwo program Dobranoc Polityko!, dzisiejszym gościem jest Ramon Frank, szef partii Rodzina Silna. Chciałabym porozmawiać o głosowaniu w sejmie, które będzie miało miejsce dwudziestego kwietnia. Przypomnę państwu, że chodzi o głosowanie nad zmianami w konstytucji w zakresie penalizacji homoseksualizmu, czyli mówiąc wprost – karanie za akty homoseksualne, propagowanie swojej orientacji homoseksualnej w miejscu publicznym, dożywocie dla rodziców homoseksualnych wychowujących dziecko, obozy pracy dla lesbijek, czy wreszcie kara śmierci dla agresywnych bojówkarzy z QueersAttack…

na Karnawał – nasza powieść w odcinkach…
Ostrzeżenie: tekst zawiera treści mogące urazić wrażliwszych czytelników.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa