Demonstracja przed Ambasadą Iranu – relacja Łukasza Pałuckiego

Jak zwykle pracownicy ambasady robili problemy (łącznie z sugestiami, że nasze świeczki stanowią zagrożenie pożarowe).

19 lipca – przyłącz się do protestu!

19 lipca (środa) w dwudziestu miastach na całym świecie odbędą się protesty przeciwko wykonywaniu kary śmierci w Iranie. To właśnie 19 lipca mija rok od zabicia w Iranie dwóch nastolatków podejrzewanych o homoseksualizm.

Mieżdunarodnaja Gejowska i Lesbijanska Rewolucija

Stare rosyjskie przysłowie mówi: Jak chcesz zrobić rewolucję – rób ją na Placu Czerwonym. Nie wiem, czy Mikołaj Aleksjejew z organizacji GAY RUSSIA kierował się tą maksymą, ale pierwsza parada gejowska miała się zacząć właśnie przy wejściu na ten najsłynniejszy plac Rosji.

Pierwsze ofiary Parady Równości na Ukrainie

W ostatnią sobotę w jednym z popularnych klubów w stolicy Ukrainy – Kijowie doszło do nietypowej awantury. Dotkliwie pobily sie trzy Drag Queen. Powodem była rywalizacja między artystami o to który będzie reprezentował swój kraj na warszawskich Dniach Równości 2006.

Dwie lesbijki wykurzyły Wierzejskiego?

Zdaje się, że dwie wykształcone lesbijki z warszawskiego Ursynowa (autorki strony www.lesformacja.pl) wykurzyły z Brukseli deputowanego LPR – Wierzejskiego i jego powrót do kraju była podyktowana
pogarszającym się wizerunkiem posła w Brukseli.

Tęcza nad Kijowem

To, że polityka jest ważna dla gejów i lesbijek na całym świecie udowodniono w niedzielę rano. Większość uczestników konferencji wybrała właśnie ten moduł warsztatów. Sala pękała w szwach.

200 osób na Flashmobie

Jakaś starsza Pani która przechodziła obok zapytała: Czy ktoś umarł ? Ktoś jej odpowiedział: Tak proszę Pani, demokracja.

Demonstracja przeciwko bestialstwu w Iranie

Około 30 osób protestowało przeciw planowanej na niedzielę egzekucji dwóch osób w Iranie skazanych za homoseksualizm.

Warszawa. Demonstracja w obronie Irańskich gejów

28 sierpnia w Irańskim mieście Arak przewidziano wykonanie kary śmierci na dwóch gejach. Tego dnia Farbod Mostaar oraz Ahmad Chooka zostaną publicznie powieszeni z powodu swojej orientacji seksualnej.

Metro By Night

Gejowska miłość w podziemiu. W rolach głównych dwóch kochających się facetów i bardzo urocza para policjantów. Czas: Międzynarodowy Dzień Całowania!

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa