Jak godnie reprezentować środowisko LGBT?

Powszechnie wiadomo, że jest deficyt osób godnie reprezentujących środowisko LGBT, dlatego powstał pomysł opracowania kanonu cech dobrej reprezentantki. Grupa Inicjatywna ds. Wizerunku Godnej Reprezentantki postanowiła opracować kryteria osoby optymalnej do reprezentowania środowiska LGBT. Kobiety rozsiadły się przy kawie i herbacie w fotelach u Blanki i Kasi w ich żoliborskim mieszkaniu. Czuły powagę sytuacji i ciężar zadania. Postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce, by środowisko było wreszcie godnie reprezentowane.

Absolutny hit satyryczny od Anki Zet!

Ustawa o związkach partnerskich jest koniecznością

To prawo należy wprowadzić teraz. Nieludzkim jest nieustanne odwoływanie się polityków, „że to jeszcze nie ten moment”.

Kongres Kobiet i spora zadyma!

Miałam ogromny entuzjazm i nadzieje wobec Kongresu Kobiet.
Bez podziałów, otwarty na różne organizacje, możliwość wymiany doświadczeń, wysłuchania postulatów pokrzywdzonych kobiet… Miodzio!

Anka Zet opowiada o tym, jak została wyrzucona z Kongresu Kobiet za zadnie niewygodnego pytania dotyczącego legalizacji związków partnerskich, oraz o tym, jak na Kongres powróciła… z naszym pięciometrowym transparentem z ostatniej Parady Równości!!!

Jak poderwać kobietę…

Jesteś świetną kochanką. Nie ma kobiety, która byłaby obojętna na Twoje względy. O seksie wiesz wszystko. Czy jest coś, co warto byłoby jeszcze wiedzieć?

Masturbacja – to takie przyjemne

Jedni uważają seks za przyjemność, inni za stratę czasu, niektórzy są przekonani, że jest przereklamowany, zdarzają się też ci, co widzą w nim narzędzie władzy, ale… Bez względu na to jakie jest zdanie na temat seksu faktem jest, że kobietom nie przystoi czerpać z niego przyjemności.

Gdzie się podziali lesbijki i geje na „Naszej klasie”?


Portal „Nasza klasa” jest bodajże najpopularniejszym ludzkim zbiorowiskiem w polskiej wirtualnej przestrzeni. Jedni przestrzegają przed nim, inni zachwycają się czy bojkotują go, a wciąż zyskuje popularność. Ciekawostką w tym zjawisku społecznym jest fakt, że poza nielicznymi wyjątkami, nie ma tam osób wyraźnie podkreślających swoją nieheteroseksualność.

Sen o Polsce po wyborach


My, mieszkańcy uroczej Polski, jesteśmy dumni a nasze serca przepełnia radość, bowiem zadbaliśmy o dobro innych i pamiętamy, że każdy dzień warto zacząć od dobrego uczynku dla bliźniego.

Pozytywny gej. Pozytywna lesbijka.


„Ciemnoskórzy są nosicielami wirusa HIV” – zakrzyknie wielu po ostatniej głośnej sprawie nosiciela wirusa. A ja odpowiem: „Są dwie strony księżyca, chociaż ziemianie oglądają tylko jedną”.

Fantastyczny Konkurs Kobiecy

Fantastyczny Konkurs Kobiecy „Kiedy kobieta kocha kobietę” to album współtworzony dzięki pomocy kobiet nieheteroseksualnych. Ciebie także zapraszamy do uczestnictwa. Kobiety – do piór!

Film „Marsz Równości idzie dalej” – prośba o wsparcie

Szanowni Państwo,
jesteśmy pełne uznania dla wszystkich, którzy pomagają zrealizować kobiecy projekt o ważnym z obywatelskiego i edukacyjnego punktu widzenia, celu.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu jesteśmy prawie na finiszu.
Dziękujemy za ofiary na produkcję i dystrybucję filmu w 1000 egzemplarzy.

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa