- homiki.pl - http://homiki.pl -

O’LESS Festiwal Tournee KRAKÓW 2014

[1]O’LESS Festiwal Tournee KRAKÓW 2014

Open call do 28.02 / Wydarzenia 4-6.04

Jesteś kobietą? Czujesz się lesbijką? A może po prostu interesują cię les-tematy? I mieszkasz lub pochodzisz z Krakowa lub okolic?

Damski TANDEM Twórczy wraz z Fundacją Kultura dla Tolerancji mają przyjemność zaprosić na krakowskie tournee O’LESS Festiwalu w dniach  4-6 kwietnia 2014.

Ideą festiwalu jest pokazanie kultury i sztuki lesbijskiej, będącej swego rodzaju mniejszością w mniejszości LGBTQ. W trakcie kwietniowego weekendu odbędą się m. in. wystawy, dyskusje, wykłady, projekcje filmowe oraz czytanie performatywne etc. To efekt dwóch edycji O’LESS-u.

Gorąco zachęcamy właśnie Ciebie do współtworzenia krakowskiej festiwalu i przygotowania propozycji specjalnie na tę okazję! Jeżeli w swoich działaniach podejmujesz szeroko rozumianą tematykę lesbijską lub masz ochotę stworzyć coś nowego – koniecznie prześlij nam zgłoszenie.

Przyjmiemy zgłoszenia z dziedziny literatury, sztuk wizualnych (videoart, film) w dowolnej formie, zachęcamy też do zorganizowania debat, paneli.
Zapewniamy promocję, przestrzeń oraz wsparcie techniczne niezbędne do zaprezentowania projektu. Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2014.
Kontakt i zgłoszenia: olesskrk@gmail.com