Najmłodszy olimpijczyk w homiczym gronie

Ta wiadomość rozjaśniła na chwilkę poury nastrój jesiennej słoty. Tom Daley, brytyjski medalista olimpijski przyznał się na kanale YouTube, że jest zakochany w facecie!

„Spotykałem się z dziewczynami i nigdy nie były to poważne związki. Teraz jest w pewnym sensie gotowy aby opowiedzieć o związku. Od wiosny tego roku moje życie się zmieniło, ogromnie, kiedy spotkałem kogoś, kto sprawił że jestem szczęśliwy, bezpieczny i wszystko jest wręcz wspaniałe.

 

Cóż, tą osoba jest facet. I to wzięło mnie trochę przez zaskoczenie. To było zawsze w tyle mojej głowy, że coś takiego może się zdarzyć. Ale tej wiosny coś kliknęło i nagle wszystko stało się proste.

Tak jak powiedziałem, mój cały świat zmienił się wtedy. Oczywiście, dalej podobają mi się dziewczyny, ale teraz spotykam się z chłopakiem i nie mógłbym być bardziej szczęśliwy.

Ludzie mogą myśleć: co by powiedział mój [zmarły] tata? Coż, zawsze mówił: jeżeli jesteś szczęśliwy, ja też jestem szczęśliwy i nie mógłbym być bardziej szczęśliwy. Moja mama też mnie popiera i wprawdzie mogę zliczyć na palcach jednej ręki osoby, którym powiedziałem, ale wszyscy moi przyjaciele i rodzina którym powiedziałem wspierali mnie. Ale też muszę powiedzieć, że część mojej rodziny nie wierzyła mi, wiele z nich chciało abym trzymał to w ukryciu. (…)

Moja rodzina i przyjaciele mnie wsparli, dlatego mam nadzieję, że wy mnie też wesprzecie. Ciągle jestem Tomem, dalej chcę zdobyć złoty medal dla Wielkiej Brytanii w Rio w 2016 roku. (…) cieszę się, że zdobyłem się na to. „

 

Redakcja ociera łzę wzruszenia i cieszy się, że nasze zemdlenia i westchnienia z okazji skoków Toma podczas olimpiady w Londynie nie były aż takie bezprzedmiotowe. 

zdjęcie: wikipedia.org

 

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa