- homiki.pl - http://homiki.pl -

My Słowianie

Posted By bukowski On 9 grudnia 2013 @ 17:26 In Na barykady | 5 Comments

Pośród kotków, piesków, ładnych chłopców i wielu innych obrazków w internecie, te fotografie mnie zszokowały i przeraziły. Zobaczyłem 24-letniego uczestnika ukraińskiego programu X-Factor Aleksandra Bohuna poniżanego przez rosyjską grupę skinheadów Okupuj Pedofilię.  Aleksander odpowiedział na anons na popularnej stronie społecznościowej, został schwytany i poddany torturom.

[1]Oprawca – Maksym „Tasak” Marcinkiewicz – namalował na obnażonym ciele Aleksandra gwiazdy żydowskie i wulgaryzmy, ogolił mu głowę i namalował na skórze tęcze, kazał występować z tęczowym dildo, a na koniec zmusił do picia uryny. To wszystko zobaczyła Rosja, poprzez media społecznościowe, a za Rosją cały świat.

Oprawcy Aleksandra są znani rosyjskiej policji i są bezkarni, ponieważ tracącemu władzę Putinowi nie w myśl walka z skinheadami. Rosjanie potrzebują strachu, potrzebują wroga. Dlatego straszenie Chińczykami zwanymi „żółtymi”, judzenie przeciw „czarnym”, czyli imigrantom z dawnych republik radzieckich szukającym chleba w Moskwie, jest na agendzie rządu i całej niedemokratycznej machiny. Modne jest straszenie Brukselą, stąd ciche zezwolenie władzy na Okopuj Pedofilię oraz oficjalne zakazy „promocji homoseksualizmu”.

[2]Drugie zdjęcie jest mniej przerażające, ale równie niepokojące. Oto w Kijowie duchowni prawosławni protestują przeciwko ruchowi Kliczki i maszerują w marszu poparciu dla prorosyjskiego rządu. Jakie hasło? Stop pedofilii, stop Homobrukseli, tylko w prawosławiu zbawienie i porządek obyczajów.

Przesuwając się bardziej na zachód mamy zdjęcia biskupów katolickich, tym razem nie protestujących, ale jasno wykładających: ideologia gender to zło, Bruksela to rozpusta, rodzina jest zagrożona. I widzimy okładkę Newsweeka, na której występuje Wojciech C., tylko dlatego że po raz kolejny plunął jadem na gejów.

Trzy przykłady, trzy narody, jeden mianownik. Wiele osób się żachnie: nie porównujmy Polski do Ukrainy,czy Rosji. Mamy i Piróga, i Poniedziałka, no i Biedronia i Grodzką. My tutaj to mamy wielki świat, nie to co na wschodzie.

Nie jestem pewien. Słowiańska dusza jest podobna;  zaściankowa, podatna na nienawiść, bezrefleksyjna i pełna lęku wobec obcych. Historia lubi się powtarzać. Nie chciałbym musieć mówić „a nie mówiłem” za kilkanaście lat, gdy premier będzie z NOP-u, a marszałek Sejmu z neonazistów.

 

źródło: queerty.com


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2013/12/my-slowianie/

URLs in this post:

[1] Image: http://homiki.pl/wp-content/uploads/2013/12/Rosja-homofobia2-300x155a.jpg

[2] Image: http://homiki.pl/wp-content/uploads/2013/12/Rosja-homofobia-300x203b.jpg

[3] Piotr Bukowski: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_1/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.