Zdjęcia gejowskiej pary w toalecie

Poseł na Sejm RP Marek Suski zaniósł do toalety sejmowej zdjęcia przedstawiające męskie pary jednopłciowe (pochodzące z wystawy zorganizowanej przez KPH). Nie omieszkał pochwalić się tym w połowie lipca na swoim blogu, nie napisał jednak konkretnie, po co właściwe były mu w toalecie potrzebne zdjęcia par męsko-męskich… Internet, co oczywiste, zawrzał, a internauci snują przypuszczenia, idące zazwyczaj w jednym kierunku (pozostawiamy go domyślności Czytelniczek i Czytelników).

(źródło: blog Marka Suskiego)

Cóż, pozostaje nam współczuć panu posłowi, że musi sięgać do tego rodzaju środków, aby wyrazić swoje poglądy (potrzeby?).

Niestety, sprawa ma też bardziej przykry wymiar. Poseł Marek Suski uzasadnił swoje działanie w rozmowie z mediami tym, że wystawa o rzezi wołyńskiej została umieszczona w mniej prestiżowym miejscu w Sejmie niż wystawa dotycząca związków partnerskich. O „wybryku” posła powiadomiona została Komisja Etyki Poselskiej – wniosek o sprawdzenie, czy poseł nie naruszył etyki, złożyła marszałkini Ewa Kopacz. Komisja uznała, że „że to chłopięcy, głupi żart”, i postanowiła nie zajmować się dalej tematem.

Cóż, jeśli zamiarem pana posła było obrażenie par jednopłciowych (a nie jakieś inne prywatne cele), to Komisja potraktowała temat z rażącym lekceważeniem. Ciekawe, jak zareagowałaby, gdyby ktoś wyniósł do toalety planszę z wystawy o rzezi wołyńskiej…

 

[źródło: natemat.pl, rp.pl]

 

5 komentarzyZdjęcia gejowskiej pary w toalecie

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa