Lech Wałęsa o homoseksualistach

Zgodnie z tradycją do działu „Fakty przegięte” trafiają między innymi niezbyt mądre, niemądre i zupełnie głupie wypowiedzi znanych osób. Dziś oddajemy łamy byłemu prezydentowi RP, zasłużonemu w walce o obalenie komunizmu, laureatowi Pokojowej Nagrody Nobla, Lechowi Wałęsie (wypowiedź dla TVN24):

Mniejszość nie może wchodzić na głowę większości. Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam […] wychodziła na ulice i moje dzieci i moje wnuki bałamuciła jakimiś tam mniejszościami. […] Oni muszą wiedzieć, że są mniejszością i muszą się do mniejszych rzeczy przystosować. A nie wchodzić na największe szczyty, na największe godziny, największe prowokacje, żeby psuć tych innych, albo wybierać z tej większości. Nie zgadzam się z tym i nigdy się nie zgodzę.

Były prezydent uważa również, że w polskim Sejmie homoseksualiści powinni siedzieć w ostatniej ławie sali plenarnej, a nie gdzieś na przodzie. – A nawet jeszcze za murem.

 

Bez komentarza.

 

[sass, źródło: tvn24.pl, zdjęcie: natemat.pl]

 

 

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa