- homiki.pl - http://homiki.pl -

Zaangażuj się w związki!

Posted By Uschi On 16 lutego 2013 @ 14:53 In Kraj | 1 Comment

[1]Koalicja Partnerstwo dla Związków szykuje akcję odwiedzania posłów i posłanek i wyjaśniania im, o co chodzi w związkach partnerskich. Wiele i wielu z nich nie ma żadnej wiedzy na temat rozwiązań, jakie zawarte są w (znanych nam) projektach. Osobiste spotkanie, rozmowa, przedstawienie trudności, z jakimi mierzymy się na co dzień – mogą zadziałać. To praca długofalowa – trzeba przekonać i parlamentarzystów, i społeczeństwo, że nam zależy.

Jeśli chcesz pomóc, wybierz się do swojego posła czy posłanki – umów się na spotkanie i porozmawiaj. Jeśli nie jesteś pewien czy pewna, że posiadasz odpowiednie informacje o przepisach prawnych i brakach, które dotykają pary, które nie mogą lub nie chcą zawrzeć małżeństwa, skontaktuj się z Partnerstwem dla Związków. Koalicja zachęca:

W myśl zasad „co dwie głowy to nie jedna” i „razem zawsze raźniej” spotkania z posłankami_posłami będą się odbywać w zespołach dwu-, trzyosobowych. Chyba że macie większą ekipę chętną do odwiedzin biura poselskiego :)

Przekażemy Wam praktyczne informacje o tym, jak umówić się na spotkanie z posłanką_posłem, oraz zaopatrzymy w wiedzę i argumenty na temat związków partnerskich.

CEL MINIMUM: odwiedzić posłanki_posłów Platformy Obywatelskiej, które_rzy w ostatnim głosowaniu opowiedziały_li się przeciwko związkom partnerskim,lub wstrzymały_li się od głosu.

CEL MAKSIMUM: odwiedzić wszystkie_ch posłanki_posłów, które_rzy opowiedziały_li się przeciwko związkom (lub wstrzymały_li się od głosu).

Napisz na adres partnerstwodlazwiazkow@gmail.com, dostaniesz wszelkie informacje.

Koalicja poszukuje również par osób, które chciałyby wypowiadać się dla mediów poza Warszawą, użyczyć swoich twarzy walce o związki partnerskie. Nie wszystko dzieje się w Warszawie, potrzebni i potrzebne jesteśmy w całej Polsce.

Zachęcamy – włączcie się!


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2013/02/zaangazuj-sie-w-zwiazki/

URLs in this post:

[1] Image: http://homiki.pl/wp-content/uploads/2012/07/PdZ-200.jpg

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.