Otwarte spotkanie Partnerstwa dla Związków

Partnerstwo dla Związków zaprasza na spotkanie w trakcie którego zostaną przedstawione najbliższe działania koalicji.
W te działania chcemy zaangażować każdego i każdą z Was.

Bez Was się nie uda, a z Wami możemy zmienić wszystko.

W najbliższą środę, 13 lutego, Partnerstwo dla Związków zaprasza na otwarte spotkanie wszystkich, które_rzy chcą się zaangażować w akcję „Panie Pośle, Pani Posłanko… Porozmawiajmy o związkach partnerskich!”. Chcemy zebrać ekipę osób, gotowych odwiedzać posłanki_posłów w biurach poselskich, by przekonywać ich do idei związków partnerskich.

CEL MINIMUM: odwiedzić posłanki_posłów Platformy Obywatelskiej, które_rzy w ostatnim głosowaniu opowiedziały_li się przeciwko związkom partnerskim,lub wstrzymały_li się od głosu.

CEL MAKSIMUM: odwiedzić wszystkie_ch posłanki_posłów, które_rzy opowiedziały_li się przeciwko związkom (lub wstrzymały_li się od głosu).

Nie możesz przyjść na spotkanie?
Żaden problem! Napisz do nas (partnerstwodlazwiazkow@gmail.com ) i wspólnie ustalimy, którą_ego posłankę_ła możesz odwiedzić.

W myśl zasad „co dwie głowy to nie jedna” i „razem zawsze raźniej” spotkania z posłankami_posłami będą się odbywać w zespołach dwu-, trzyosobowych. Chyba że macie większą ekipę, chętną do odwiedzin biura poselskiego 🙂

Przekażemy Wam praktyczne informacje o tym, jak umówić się na spotkanie z posłanką_posłem, oraz zaopatrzymy w wiedzę i argumenty na temat związków partnerskich.

Kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie?
13 lutego 2013 o 19.00 w biurze KPH, ul. Solec 30a.

Partnerstwo dla Związków to ogólnopolska koalicja na rzecz wprowadzenia w naszym kraju ustawy o związkach partnerskich dla par jednopłciowych i różnopłciowych. Obecnie zrzesza 40 organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych i jest wspierane przez liczne osoby prywatne.

Zapraszamy 13 lutego o godzinie 19.00 do siedziby Kampanii Przeciw Homofobii przy ulicy Solec 30A w Warszawie

www.partnerstwodlazwiazkow.pl
www.partnerstwodlazwiazkow.pl/poprzyj/

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa