Dziewięć lat z Wami

Walentynki to zawsze nasze największe święto. „W miłości poczęte” dziewięć lat temu Homiki.pl miały być wsparciem dla tych, którzy ze względu na to, jak większość społeczeństwa postrzega ich miłość, mają pod górkę. Od dziewięciu już lat staramy się wspierać, uczyć, bawić – i budować tożsamość osób nieheteroseksualnych.

Ostatni rok upłynął nam pod znakiem wielkiego eksperymentu – niedługo po ósmych urodzinach oddaliśmy na Wasze komputery zupełnie nową wersję portalu. Rok testowania, sprawdzania, oswajania się upłynął szybko i możemy już z ręką na sercu powiedzieć, że jesteśmy zachwyceni wynikiem. Mamy nadzieję, że Wy również dobrze się na Nowych Homikach czujecie!

Zanim jednak oddalimy się świętować, mamy dla Was zaproszenie:

Jeśli chcecie współtworzyć Homiki razem z nami, zachęcamy do współpracy! Nasze ramiona są zawsze otwarte na tych, którzy pasjonują się jakąś dziedziną działań LGBTQ – może kulturą, może sportem, a może problemami społecznymi, którzy potrafią pisać ciekawe newsy, którzy chłoną sztukę i chcą ją recenzować, którzy mają pasję felietonistów czy żyłkę komentatorów politycznych. Zapraszamy kandydatów i kandydatki na stałych współpracowników, ale również autorów i autorki okazjonalnych tekstów i chętnie opublikujemy wszelkie ciekawe i wartościowe materiały.

A dziś szczególnie czekamy na Wasze wspomnienia – podsumowanie ostatnich lat, refleksję nad zmianami, które zaszły w naszym życiu w Polsce (a może za granicą?), przypomnienie tego, jak nasza rzeczywistość wyglądała jeszcze dekadę temu – albo i dawniej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem listy@homiki.pl. Jak zawsze mamy dla Was ciekawe nagrody filmowe i książkowe.

 

Dziękujemy za Waszą obecność – i sto lat nam wszystkim!

 

 

1 komentarz do: Dziewięć lat z Wami

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa