„Poważny” coming out Jodie Foster

Orientacja seksualna Jodie Foster od wielu lat była tajemnicą poliszynela, a przestała nią być, kiedy w 2007 r. Jodie publicznie podziękowała swojej cudownej Cydney za udzielane jej wsparcie. Jednak dopiero podczas niedawnej gali rozdania Złotych Globów nadszedł czas na coming out w świetle naprawdę wielkich jupiterów.

Podczas przemowy w podziękowaniu za przyznanie jej nagrody za dorobek całego życia wyraźnie podenerwowana, ale uśmiechnięta Jodie, dziękując rodzinie i przyjaciołom, powiedziała: nie mogłabym stanąć tutaj i nie podziękować miłości mojego życia, cudownej matce moich dzieci, dawnej partnerce życiowej, prawdziwie bliźniaczej duszy… Z Cydney Bernard Jodie przeżyła ponad 14 lat, wychowując synów, aż do separacji w 2009 r.

Jodie wspomniała również o ich niezwykłej nowoczesnej rodzinie i wspaniałych synach. Cóż więcej dodać? Posłuchajmy całej przemowy. Najbardziej poruszający moment zaczyna się około 4. minuty.

 

Zachęcamy też do do zerknięcia na 4:30 i niezmiernie… niemądrą minę Mela Gibsona (o którego homofobii mówi się w Hollywood), kiedy Jodie dziękuje mu za to, że „uratował jej życie” (my również nie wiemy, co miałoby to znaczyć…).

 

 

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa