- homiki.pl - http://homiki.pl -

Jestem nietolerancyjna – nie toleruję polityków

Posted By Uschi On 28 stycznia 2013 @ 10:16 In Fakty przegięte | No Comments

Polska gwiazda Ramona Rey od kilku już lat aktywnie wspiera gejów i lesbijki. Występuje na Paradzie Równości i imprezach jej towarzyszących, chętnie bierze udział w akcjach propagujących równość i tolerancję. Niejednokrotnie wypowiadała się także na temat związków partnerskich.

W sytuacji, gdy polskie media żyją ustawą i jej odrzuceniem, Ramona Rey, która ma wśród swoich fanów tysiące homoseksualistów, postanowiła zabrać głos w sprawie. Na swoim oficjalnym fan page na Facebooku zamieściła taki oto mem:

[1]

Tym samym artystka wyraża sprzeciw przeciwko homofobicznym wystąpieniom polityków i ich niekorzystnemu dla ustawy o związkach partnerskich głosowaniu.

Temat związków homoseksualnych Ramona porusza także w najnowszym, 30. odcinku swojego wideobloga na portalu Orange.pl [2]. Artystka odpowiada w nim na pytania swoich fanów. Na pytanie o wsparcie idei małżeństw osób tej samej płci Ramona odpowiedziała krótko: Oczywiście, że jestem za tym! I jestem pewna, że taka możliwość będzie w przeciągu kilku lat, kilkunastu… oby nie kilkudziesięciu!!! Chciałabym, żeby to się stało jak najszybciej!

 

Od Redakcji: Oczywiście doceniamy taką postawę. Poparcie celebrytek i celebrytów zwiększa szanse każdej inicjatywy, więc może małżeństwa jednopłciowe staną się możliwe właśnie dzięki Ramonie?

 


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2013/01/jestem-nietolerancyjna-nie-toleruje-politykow/

URLs in this post:

[1] Image: http://homiki.pl/wp-content/uploads/2013/01/Ramona_vs_Politycy1.jpg

[2] Orange.pl: http://Orange.pl

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.