Jestem nietolerancyjna – nie toleruję polityków

Polska gwiazda Ramona Rey od kilku już lat aktywnie wspiera gejów i lesbijki. Występuje na Paradzie Równości i imprezach jej towarzyszących, chętnie bierze udział w akcjach propagujących równość i tolerancję. Niejednokrotnie wypowiadała się także na temat związków partnerskich.

W sytuacji, gdy polskie media żyją ustawą i jej odrzuceniem, Ramona Rey, która ma wśród swoich fanów tysiące homoseksualistów, postanowiła zabrać głos w sprawie. Na swoim oficjalnym fan page na Facebooku zamieściła taki oto mem:

Tym samym artystka wyraża sprzeciw przeciwko homofobicznym wystąpieniom polityków i ich niekorzystnemu dla ustawy o związkach partnerskich głosowaniu.

Temat związków homoseksualnych Ramona porusza także w najnowszym, 30. odcinku swojego wideobloga na portalu Orange.pl. Artystka odpowiada w nim na pytania swoich fanów. Na pytanie o wsparcie idei małżeństw osób tej samej płci Ramona odpowiedziała krótko: Oczywiście, że jestem za tym! I jestem pewna, że taka możliwość będzie w przeciągu kilku lat, kilkunastu… oby nie kilkudziesięciu!!! Chciałabym, żeby to się stało jak najszybciej!

 

Od Redakcji: Oczywiście doceniamy taką postawę. Poparcie celebrytek i celebrytów zwiększa szanse każdej inicjatywy, więc może małżeństwa jednopłciowe staną się możliwe właśnie dzięki Ramonie?

 

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa