Bezpieczeństwo danych na stronach LGBTQ

W świetle publikowanych w Internecie informacji o wycieku danych używanych do logowania się na stronach LGBTQ pragniemy zapewnić Czytelników i Czytelniczki – Wasze dane używane do logowania na stronie homiki.pl są przechowywane w sposób bezpieczny i uniemożliwiający dostęp osób niepowołanych do nich.

Szczegółowe informacje na temat wycieku znaleźć można np. TUTAJ. Tymczasem przypominamy, że korzystając z Internetu warto pozbyć się iluzji pełnej anonimowości i bezpieczeństwa informacji i stosować się do prostych zasad, dobrze podsumowanych na blogu TrzyczęściowyGarnitur: Jeśli nie wiemy, czy dana strona jest bezpieczna, i nie marzymy o sieciowym coming oucie, a koniecznie chcemy mieć na niej swój profil, nie posługujmy się tam hasłem, którego używamy gdziekolwiek indziej, oraz e-mailem zawierającym imię i nazwisko czy takim, po którym można nas znaleźć w popularnych serwisach społecznościowych. Wówczas, nawet jeśli nasze dane wyciekną do sieci, nie spotka nas większa przykrość niż ewentualne włamanie na nienależycie zabezpieczone konto.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa