Nowość na Homiki.pl

Staramy się dopasować nasz portal nie tylko do możliwości technologicznych Internetu, ale i do potrzeb naszych Czytelników i Czytelniczek. Dlatego też wprowadziliśmy na Homiki.pl nową opcję komentowania naszych tekstów.

Od dziś nie trzeba mieć konta na Homiki.pl, by móc zamieszczać u nas komentarze. Wystarczy zalogować się przez swoje konto na Facebooku! W tym celu należy kliknąć polecenie „albo zaloguj przez FB!” na górnym pasku strony lub zalogować się pod tekstem wybierając opcję „możesz też zalogować się przez FB!”.

Twoje komentarze zamieszczane pod naszymi tekstami nie będą pojawiać się na Twojej tablicy na FB, ani na tablicy fanpejdża Homiki.pl.

Można oczywiście tak jak dawniej korzystać z logowania przez konto Homiki.pl.

Zachęcamy do testowania tej nowej opcji i wyrażania opinii na temat naszych publikacji.

 

 

 

 

 

 

4 komentarzy do:Nowość na Homiki.pl

 • Monika Czaplicka

  Logo w artykule się troszku rozmazało ;)
  a wtyczka simple facebook connect – działa :)

 • Ray Thorsson Grant

  Wydaje mi się, że działa :)

 • Logo fejsbuka wjeżdża na banner homikoteki. A jak już się zaloguję, to widzę linka do połączenia konta „na homiki.pl profilem FB” — chyba brakuje Z. A po „witam” nie ma przecinka. Czyli jak zawsze do niczego.

  A zresztą to bez sensu. Ci, którzy chcieli komentować, już dawno sobie tutaj konta pozakładali, ci, którzy nie chcieli zakładać konta, tym bardziej nie będą logować się przez fejsa, a ci, którzy jarają się fejsem, i tak siedzą tam i komentują na waszym fanpejdżu. Brak komentarzy nie wynika z konieczności zakładania konta, tylko ze szkodliwej polityki redakcyjnej i nieciekawej oferty. Piontek niech se bloga założy, a homiki zamknąć. Ot co!
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa