Iran: homoseksualizm to żydowski spisek

Żydzi przy wsparciu zachodnich państw szerzą homoseksualizm na świecie, aby przejąć władzę nad całym światem – twierdzi irańska rządowa agencja prasowa Mashregh.

Zdaniem autora wiadomości istnieje spisek żydowskiego kapitału oraz rządów państw zachodnich, głównie Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Celem zmowy miałoby być bardziej lub mniej jawne szerzenie homoseksualizmu. Szczególnie mocno dostało się liberalnym wyznawcom judaizmu, którzy – akceptując związki homoseksualne – pragną zrealizować swój niecny plan uczynienia z nich w pełni akceptowalną na całym świecie formę partnerstwa równą małżeństwu. Drugim z celów miałoby być prześladowanie przeciwników gejowskiego stylu życia. Ekspansja zła odbywa się pod płaszczykiem walki o prawa człowieka, które służą do zniewalania całych krajów.

(Za Queer.de)

***

Można się uśmiechnąć z politowaniem dla głupoty szyickiego autora takiego newsa. Problem w tym, że w naszym kraju, w Sejmie, są ludzie, których opinia nie odbiega zbyt daleko od tego, co napisała agencja Mashregh. Nie ma oczywiście mowy o spisku żydowskim, jest za to „cywilizacja śmierci”, która manipuluje państwami przy pomocy praw człowieka, a także liberalny światopoglądowo zamach na niepodległość.

(jp)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa