Hillary rzuca Billa dla kobiety!

 

Fakt alarmuje, że Globe (równie bulwarowy tabloid, co i Fakt) alarmuje, że źle się dzieje w małżeństwie państwa Clintonów! Prezydent Clinton ma na tyle poważne problemy zdrowotne, że Globe daje mu tylko sześć miesięcy życia, a tu tymczasem żona – występna, a jakże – opuszcza go by związać się z kobietą!

Pogłoski o nie-heteroseksualnej orientacji Hillary Clinton pojawiają się już od lat, a przynajmniej od 2007 r., kiedy to amerykańskie media spekulowały, że Hillary (która ponoć została z Billem po  Lewinsky Gate tylko dla celów politycznych) romansuje ze swoją pracownicą, wymienianą przez niektóre media (np. Village Voice) z imienia i nazwiska – Humą Abedin. Gennifer Flowers, autorka skandalizującej książki o Billu Clintonie,w której opowiada o swoim (domniemanym) romansie z prezydentem, wspominała, że zapytany o orientację seksualną żony Clinton zasugerował ze śmiechem, że ma ona większe doświadczenie z kobietami niż on…

W maju tego roku w mediach pojawiła się pierwsza informacja o ostatecznym rozpadzie małżeństwa Clintonów. Sugestie, że Hillary zamierza zamieszkać z kobietą, nie milkną od tego czasu, jednak tożsamości wybranki serca pani sekretarz stanu USA nie udało się mediom do dziś ustalić.

Przy całym naszym współczuciu dla chorego Billa Clintona (któremu życzymy jak najwięcej zdrowia) nie sposób nie rzec – go fo it, Hillary! Bi is the new black!

 

 

 

[sass, źródło: fakt.pl, villagevoice.com, celebdirtylaundry.com, zdjęcia: Globe Magazine]

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa