Parada Równości 2012 na Waszych zdjęciach

Tak było rok temu:

(fot. Radosław Cetra)

To zdjęcie do dziś robi na nas wrażenie – wszystkie organizacje zjednoczone pod hasłem akcji Miłość Nie Wyklucza, a na czele człowiek, który został później jednym z dwójki pierwszych „tęczowych” posłów w polskim parlamencie.

 

Dlatego mamy dla Was propozycję. Nie będziemy po raz kolejny przedstawiać Wam naszego przesłania na Paradę, bo szczerze mówiąc – moglibyśmy dziś powtórzyć to zeszłoroczne słowo w słowo. Nasze postulaty się nie zmieniły, kontekst polityczny jest co prawda nieco inny, ale sytuacja prawna – niewiele lepsza. Nadal nie mamy sensownej debaty o ustawie o związkach, nadal Sejmowi nie podoba się zmienianie kodeksu karnego, jedynie społeczność transpłciowa może mieć nadzieję, że projekt ustawy o korekcie płci będzie przedmiotem merytorycznych prac.

 

Ale to wszystko wiemy. Dlatego w tym roku nie Wy usłyszycie coś od nas, a my – dostaniemy od Was. A mianowicie – Wasze zdjęcia z Parady Równości. Ogłaszamy bowiem niniejszym KONKURS.

 

Prześlijcie nam najciekawsze zdjęcia, jakie uda się Wam zrobić podczas Parady Równości 2 czerwca. Nie chodzi o to, by były znakomitej jakości – mogą być to nawet źle wykadrowane fotki strzelone na szybko komórką. Czekamy na zdjęcia ciekawe, śmieszne, wesołe, wzruszające, może nawet wstrząsające? Na zdjęcia, które zostaną nam w pamięci, które przywołamy, wspominając czerwcową sobotę. Najlepsze – NAGRODZIMY!

Warunki konkursu:

1. Każdy uczestnik i każda uczestniczka przesyła maksymalnie 3 zdjęcia.
2. Na zdjęcia czekamy pod adresem listy@homiki.pl do godz. 23.59 w niedzielę, czyli 3 czerwca.
3. Zdjęcia muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem bądź pseudonimem i muszą być własnością intelektualną wysyłających. W mailu należy zaznaczyć zgodę na publikację zdjęć na naszym portalu. Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, zdjęcia nie zostaną włączone do konkursu.
4. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone filmami DVD z kolekcji naszych partnerów filmowych
5. Wyboru zdjęć najciekawszych Redakcja dokona w oparciu o zupełnie nieobiektywne kryteria „podoba nam się”.
6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w środę 6 czerwca. Najciekawsze zdjęcia opublikujemy.

 

PAMIĘTAJCIE O ZMIANIE TRASY PARADY! ZACZYNAMY O 15 NA PLACU KONSTYTUCJI.

5 komentarzyParada Równości 2012 na Waszych zdjęciach

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa