- homiki.pl - http://homiki.pl -

Nowy Zarząd SOFy

Oto komunikat od Stowarzyszenia Otwarte Forum, wydawcy Homiki.pl:

 

[1]Stowarzyszenie Otwarte Forum (SOF) – wydawca serwisów Homiki.pl i InnaHistoria.pl – informuje, że Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia wybrało nowy skład Zarządu Stowarzyszenia.

Prezesem SOF wybrany został Wojciech Szot, zastępcą prezesa Krzysztof Zabłocki, sekretarzem i skarbnikiem Stowarzyszenia Marcin Teodorczyk.

Zmiany w Zarządzie spowodowane są tym, że dotychczasowa Prezeska Stowarzyszenia Urszula Pawlik podjęła decyzję o rezygnacji z zajmowanego stanowiska.

Nowy Zarząd dziękuje Uschi Pawlik za wieloletnią pracę na rzecz Stowarzyszenia i wspieranie jego członków i członkiń we wszystkich podejmowanych zadaniach. Dzięki jej pracy możliwa była realizacja takich zadań jak „HomoWarszawa” czy stworzenie Akcji „Miłość nie wyklucza”.

Zarząd zamierza kontynuować podjęte działania oraz rozwijać Stowarzyszenie ze szczególnym naciskiem na współpracę z innymi organizacjami pozarządowymi. Szczegółowe plany działania zostaną przedstawione w najbliższym czasie.

 

Serdecznie gratulujemy nowemu Zarządowi wyboru i życzymy samych sukcesów w zarządzaniu Stowarzyszeniem! Przy okazji informujemy, że u nas nic się nie zmienia i Uschi Pawlik pozostaje RedNaczelną naszego portalu.