- homiki.pl - http://homiki.pl -

KOKO-konkurs. Zaczynamy głosowanie!

[1]

 

Rozpoczynamy właściwą część naszego KOKO-konkursu. Po przedstawieniu naszych typów i po tym, jak Wy przekazaliście nam swoje można rozpocząć głosowanie w homiczym konkursie Euro-piękności!

 

TUTAJ możecie znaleźć typy, które przygotowaliśmy dla Was my i które wskazali Czytelnicy. [2]

Jest ich sporo i jest w czym wybierać! Podzieliliśmy je na kilka kategorii:
KOKO-Misiek
Mały „KOKO” Książę
Sąsiad KOKO zza ściany
Typy Czytelników

Przypominamy zasady: Do 30 czerwca przesyłajcie na nasz adres mailowy listy@homiki.pl swoje typy z uzasadnieniami. Najlepiej po jednym w każdej kategorii, ale jeśli ich wybór jest zbyt duży, możecie oddać także mniej głosów. Mniej niż formalności liczy się inwencja w tworzeniu uzasadnień! Z przyjemnością rozdamy nagrody (książki, filmy) wśród Autorek i Autorów najciekawszych, najśmieszniejszych, najoryginalniejszych argumentów. Koniecznie podajcie również swój adres do korespondencji – nagrody dotrą szybciej!

 

Chcemy tylko jeszcze dodać, że Redakcja bije się w piersi… Przepraszamy za opóźnienie w odpaleniu głównej części konkursu. Trzeba się było jednak porządnie przygotować do meczu pomiędzy związkami partnerskimi (Czechy) a małżeństwami (Portugalia)! A potem porządnie przeżyć i ob-świętować zwycięstwo małżeństw. Może to wskazówka dla tych bardziej rozpolitykowanych wśród nas – w którą stronę się obrócić?