DKF Dwie Panie – czerwiec

Pod naszym matropatroqueeronatem kolejna odsłona poznańskiego Dyskusyjnego Klubu Filmowego Dwie Panie. Film jak zwykle znakomity!

 

***

 

WYSPA KOBIET ZAPRASZA

W ramach DKFu „Dwie Panie” prezentujemy film:

„80 dni” (80 egunean)

reżyseria: Jon Garano, José María Goenaga
scenariusz: José María Goenaga, Jon Garano
produkcja: Hiszpania 2010
czas trwania: 104 minuty
gatunek: dramat

Axun i Maite, dwie przyjaciółki z dzieciństwa, spotykają się po wielu latach już jako starsze panie. Ich relacja, początkowo pełna rezerwy, z czasem staje się coraz bliższa i serdeczniejsza, a wspomnienia uczuć, które je kiedyś łączyły i wspólnie spędzonych chwil wracają z coraz większa siłą. Film jako jeden z niewielu we współczesnym kinie LGBTQ porusza temat późnej miłości i reklamowany jest hasłem „Wiek nie ma znaczenia”

 

 

Projekcja jak zwykle w 2czwartek miesiąca(14.06.12) w Clubie Hallo!Cafe, Ul. Rybaki 22, zaczynamy o 20.30, WSTĘP WOLNY! Przed seansem, w trakcie i po dla miłośniczek kina specjalne promocje za barem!

I jak zwykle wysłuchamy prelekcji Dwóch Pań. A warto słuchać i oglądać uważnie, bo będzie pytanie konkursowe – dotyczące oczywiście filmu! Jak konkurs to i nagroda – ufundowana przez dystrybutora filmów gej&les Tongariro Releasing www.tongariro.pl

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa