„Wszyscy myślą tylko o jednym” – czy aby na pewno?

Na miły długi weekend tym, którzy nie wylegli na łono natury, polecamy lekką komedię objętą naszym patronatem. Oto najnowsza propozycja Tongariro:

„Wszyscy myślą tylko o jednym (Is It Just Me?)” to komedia romantyczna o wielkim uczuciu i wielkim nieporozumieniu.

Blaine (Nicholans Downs) – początkujący pisarz i felietonista gejowskiej gazety – marzy o znalezieniu prawdziwej miłości. Ale w Los Angeles, gdzie mieszka, „wszyscy myślą tylko o jednym”. Na dodatek, Blaine nie jest typem umięśnionego osiłka spędzającego długie godziny w siłowni, w związku z tym ma też kompleksy na punkcie swego wyglądu.

Pewnej nocy udaje mu się na portalu randkowym nawiązać kontakt z przystojnym Xanderem (David Loren). Rozmawia im się znakomicie, Blaine’owi wydaje się, że wreszcie znalazł swojego księcia. Jest tylko jeden problem – przez pomyłkę czatuje z profilu swego współlokatora, tancerza go-go’s, Camerona (Adam Huss).

Co będzie, gdy Xander dowie się o tym nieporozumieniu i zobaczy, że Blaine nie ma „sześciopaku” na brzuchu i urody gwiazdora porno? Czy on też „myśli tylko o jednym”?

1 komentarz do: „Wszyscy myślą tylko o jednym” – czy aby na pewno?

  • Srulek Zylbersztajn

    Cześć, a ja wszystkim polecam film, który wczoraj oglądałem w TVN. Jeśli ktokolwiek z Was, którakolwiek z Was, nie zna filmu Idealny facet dla mojej dziewczyny, to koniecznie musi nadrobić zaległości. Piękne, komercyjne kino o kobietach i o mężczyznach, o feministkach i o lesbijkach. 🙂

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa