”Zupełnie inny weekend” na DVD

„Zupełnie inny weekend” to film, który wzbudził zachwyt recenzentów na całym świecie. Nie oparł się również jego urokowi Krzysztof Halama, który napisał na naszym portalu: Dialogi są świetnie napisane i dramaturgicznie akcja poprowadzona jest w taki sposób, że widz nawet przez moment się nie nudzi. Gdy między Russellem i Glenem dochodzi do zbyt ostrego zwarcia, albo gdy robi się zbyt wzruszająco i widz zaczyna szukać chusteczki, reżyser szybko rzuca bohaterów w wir kolejnej erotycznej namiętności.

Film doczekał się niedawno swojej premiery na DVD. Z tej okazji mamy do rozdania dla naszych Czytelniczek i Czytelników trzy egzemplarze. Aby dostać jeden z nich należy dziś do końca dnia (godz. 23.59) wysłać na nasz adres mailowy listy@homiki.pl mail zawierający nazwiska aktorów odgrywających w filmie dwie główne role oraz swój adres korespondencyjny. Spośród maili wylosujemy trzy, a ze szczęśliwcami skontaktujemy się jutro. Powodzenia!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa