Warszawa 21.01 Impreza benefitowa Parady Równości

Organizatorzy Parady Równości 2012 zapraszają:

Już w tę sobotę o 21:00 w warszawskim klubie Sen Pszczoły wyjątkowe wydarzenie – „Seks Pszczoły”, czyli impreza benefitowa na rzecz Parady Równości 2012. Połącz przyjemne z pożyteczym – baw się i wspieraj najważniejsze wydarzenie środowisk LGBTQ w Polsce!
Choć do Parady Równości 2012 jeszcze ponad 4 miesiące, już teraz chcemy powoli wczuwać się w klimat wolności, radości i zabawy, jaki 2 czerwca przeżyjemy na ulicach Warszawy.

„Seks Pszczoły” to impreza przepełniona tymi emocjami a zarazem wspierająca organizację Parady Równości. Jeśli nie są Ci obce równość, otwartość, różnorodność i zamiłowanie do dobrej zabawy – to noc idealna dla Ciebie. Poczuj klimat Parady Równości!

Na dolnym poziomie zagrają dla Was z gracją i fantazją Hoax oraz Piotr Mika [HHM]. Wstęp: 10 zł. Uwaga! Do czwartku na stronie www.paradarownosci.eu trwa konkurs, w którym do wygrania wejściówki na imprezę!
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa