Warszawa 12 i 19.01 KOREAŃSKIE CZWARTKI: cykl LGBT BOY meets BOY

KINO.LAB
Centrum Sztuki Współczesnej
Ul. Jazdów 2, Warszawa

KOREAŃSKIE CZWARTKI
BILETY 5 ZŁ

STYCZNIOWY CYKL: Boy meets Boy

W styczniu zapraszamy na filmy koreańskie o tematyce LGBT!
W programie:

Czwartek 12.01.2012
Like a virgin reż. Lee Hae-joon, Lee Hae-yeong

Pulchny uczeń liceum i największy fan Madonny, Oh Dong-ku uważa się za kobietę uwięzioną w ciele mężczyzny. Żyjąc ze swym ordynarnym ojcem alkoholikiem, Dong-ku pracuje na pół etatu i zbiera pieniądze na upragnioną operację zmiany płci. Mimo że, doskonale zdaje sobie sprawę ze swojej kondycji, gdy nadarza się okazja, postanawia wygrać pokaźną nagrodę na szkolnym turnieju sportowym.

Czwartek 19.01.2012
No Regret reż. Leesong Hee-il + Boy meets Boy reż. Kim Jho Kwang-soo

No Regret
Lee Su-min, w dniu swych 18 urodzin musi opuścić sierociniec. Sierota wyrusza z prowincji do Seulu, aby podjąć studia na Akademii Sztuk Pięknych. Jednak, aby utrzymać się musi za dnia pracować w fabryce, a nocą dorabia jako kierowca odwożąc pijanych ludzi z baru. Chłopak traci pracę w fabryce i zdesperowany zatrudnia się w ekskluzywnym barze karaoke, gdzie prostytuuje się. W życiu Su-min pojawia się bogaty Song Jae-min, który zaczyna śledzić każdy ruch Su-min.

No Regret jest pierwszy prawdziwy filmem o gejach w koreańskim kinie.

Boy meets Boy
W pewien ciepły wiosenny dzien, mały chłopiec Min-soo, spotyka wysokiego i dobrze zbudowanego Seok-yi w autobusie. Min-soo zafascynowany nie spuszcza wzroku z chłopca, którego bystre oczy ukryte są pod sportową czapką z daszkiem Serce Min-soo zaczyna szybciej bić. W powietrzu wisi miłość.
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa