Osoby niepełnosprawne LGBT – poszukiwane

Marcin Fiedorowicz, socjolog, trener antydyskryminacyjny, od wielu lat współpracuje z osobami z różnymi niepełnosprawnościami, gejami i lesbijkami. Obecnie prowadzi badanie osób z niepełnosprawnościami o orientacji homoseksualnej w ramach studiów w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych w Warszawie. W związku z tym poszukuje niepełnosprawnych osób homoseksualnych, które chciałyby wziąć udział w badaniu. Badacz chciałby porozmawiać na temat przemyśleń, spostrzeżeń, dotyczących sytuacji osób niepełnosprawnych LGBT. Badacz chciałby porozmawiać na temat przemyśleń, spostrzeżeń, dotyczących sytuacji osób niepełnosprawnych LGBT.

Wciąż brakuje książek, artykułów, informacji o osobach niepełnosprawnych LGBT. Geje i lesbijki w naszym kraju są nadal mało widoczni, a niepełnosprawni są zupełnie spychani na margines. Socjolog ma nadzieję, że wyniki posłużą w lepszym projektowaniu działań na rzecz grupy osób homoseksualnych, stworzeniu projektu albo innych inicjatyw.

Badanie jest anonimowe, a wszystkie informacje zostaną opracowane i zebrane w jeden zbiorczy raport.

Przyłączamy się do jego prośby.

KONTAKT:
Marcin Fiedorowicz
E-mail: em.fied@gmail.com

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa