Najlepsze życzenia

Po ciąg dalszy tegorocznej wersji tych jakże uroczych, politycznie poprawnych życzeń odsyłamy na bloga akcji Miłość Nie Wyklucza.

My zaś, redakcja i współpracownicy portalu homiki.pl,
pragniemy naszym Czytelniczkom i Czytelnikom życzyć w tym roku
dobrego świętowania

 

13 komentarzyNajlepsze życzenia

 • benek

  [Re: Najlepsze życzenia]

  żeby nie było wojny i żeby lato było lepsze w 2012 niż w 2011

 • Ass Wrecker

  [Re: Najlepsze życzenia]

  Smacznych jajek i Alle Luja !!! No i niech nam branża rośnie bo jest nas każdego roku coraz mniej a potrzeba nam świeżej krwi i mleka .

 • Srulek Zylbersztajn

  [Re: Najlepsze życzenia]

  Zainspirowany wspomnieniami Pana Zabłockiego, zapraszam wszystkich do dzielenia się swoimi świątecznymi przeżyciami i wrażeniami. Napiszcie, co przyniósł wam Mikołaj, itp. 🙂

 • Srulek Zylbersztajn

  [Re: Najlepsze życzenia]

  Pietia, przyznaj się! Przejadłeś się w Wigilię!

 • Peter Pan

  [Re: Najlepsze życzenia]

  A ja się najadłem, owszem.
  Chłopcy, którzy chcą być silni muszą dużo jeść. Pamiętając tę naukę z dzieciństwa oraz parę innych, dotyczących tradycji, wpitoliłem tyle, że nie mogłem się ruszać:((

  Wszedłem sobie natomiast na stronę „MNW”, do której tu odsyłają. I co widzę?
  Życzenia „genderowo neutralnych świąt zimowego przesilenia” oraz pokaz rzekomego szacunku dla innych kultur, przejawiający się nie wymienianiem słów „Boże” i „Narodzenie”.
  Gdybyście na serio byli tak otwarci i mieli jakieś pojęcie o innych kulturach, to byście składali życzenia muzułmanom na Ramadan, Żydom na Rosz ha-Szana, protestantom i katolikom na Boże Narodzenie (prawosławnym też, ale trochę później).
  Natomiast w ten sposób nie złożyliście życzeń nikomu. No może waszemu zgettoizowanemu odjazdowi ideologicznemu, w którego absolutną słuszność i totalną niepodważalność wierzycie bardziej, niż Terlikowski i papież razem wzięci w kościół katolicki.
  Osoby nieco bardziej osadzone w tradycyjniejszych kulturach, pogubiłyby się w waszym kretyńskim bełkocie, jeszcze bardziej niż gdyby zauważyły życzenia na święta, których nie obchodzą (te mogliby jeszcze potraktować, jako życzenia miłych ferii, miłych dni wolnych od pracy).

  Jeśli chodzi o neutralne genderowo święta to senkju, ale nie skorzystałem, na szczęście. Dziewczynkom z mojej rodziny kupiłem różowe Barbie, chłopakom autka. Bo tak chciały/chcieli a ja nie będę zmieniał świata licząc na ch** wie jakie efekty, ideologicznych pomysłów z d***.
  Zjadłem też pyszne ciasto mojej KUZYNKI (niestety nie kuzyna). A wieczorem przyszedł do mnie Mikołaj. Biały mężczyzna z brodą. Nie androgyn, nie murzyn i nie lesbijka.

 • Srulek Zylbersztajn

  [Re: Najlepsze życzenia]

  @ Peter

  Mężczyzna jedzący jest sexy. Ile ważysz przy jakim wzroście?

 • reader

  [Re: Najlepsze życzenia]

  @ Peter, to już nie gadaj o otwartości, tylko złóż jak należy zaległe życzenia Srulowi, przecież on też miał święta, w tym roku Boże Narodzenie wypadało w czasie Chanuki!

 • Peter Pan

  [Re: Najlepsze życzenia]

  Życzę mu wszystkiego najlepszego.
  Ale obojętnie jakie święto będzie obchodził, nie życzę mu żeby było neutralne genderowo.

 • Srulek Zylbersztajn

  [Re: Najlepsze życzenia]

  Dziękuję. A odpowiesz na moje pytanie?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa