- homiki.pl - http://homiki.pl -

Prace nad ustawą wchodzą w nowy etap

Na spotkaniu z parlamentarzystami powstał zespół, który będzie pracował nad nowym projektem ustawy. Oto komunikat Grupy MNW:

Wczoraj (2.11) w godzinach wieczornych odbyło się spotkanie z udziałem posła Roberta Biedronia, posłanki Anny Grodzkiej, Grupy Inicjatywnej ds Związków Partnerskich, Grupy Miłość nie wyklucza oraz innych zaproszonych osób. Na spotkaniu ustalono, że powstanie drużyna, która przygotuje w najbliższym czasie projekt ustawy o związkach partnerskich. Do drużyny dołączyły dwie osoby – mające doświadczenie w pracach nad rozwiązaniami prawnymi – które reprezentują naszą Grupę.

Mamy nadzieję, że wspólne prace spowodują, że projekt ustawy o związkach partnerskich, będzie najlepszym z możliwych rozwiązań. Deklarujemy wsparcie oraz pomoc. Jest szansa na to, by powstał projekt, który będzie – po raz pierwszy – łączył a nie dzielił.

O efektach prac poinformujemy za około miesiąc.

Prace nad ustawą to nie wszystko. Chcemy pracować z Wami i dla Was. Dlatego zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego rozpoczniemy proces przygotowawczy dla nowej odsłony kampanii. 5.11.2011. Godzina 16:00.

http://www.facebook.com/event.php?eid=163226120437137 [1]

Zróbmy „coś”. Razem.