- homiki.pl - http://homiki.pl -

”Nieobecny” już wrótce w kinach

Posted By Uschi On 12 października 2011 @ 06:30 In Kraj | 2 Comments

Molestowanie seksualne może przebiegać w odwrotnym kierunku; w „Nieobecnym” to nauczyciel czuje się osaczony przez ucznia, gdy pochopnie – próbując mu pomóc – zaprasza go na noc do domu.

4 listopada do kin wchodzi kolejny tytuł z pierwszej filmowej serii Rainbow Collection.

„Nieobecny” jest tegorocznym laureatem nagrody Teddy Award w Berlinie – najstarszej nagrody, przyznawanej w kategorii LGBT na międzynarodowym festiwalu filmowym.

16-letni Martin uczęszcza na zajęcia z pływania, które prowadzi młody nauczyciel Sebastian. Podczas jednego z treningów narzeka na ból w oku, nauczyciel zabiera go do szpitala. Na miejscu okazuje się, że to nic poważnego, chłopak może wrócić do domu. Sebastian odwozi go, jednak zastają zamknięte drzwi. Nauczyciel proponuje, że zabierze Martina na noc do siebie. Po przestąpieniu progu chłopak zaczyna zachowywać się dwuznacznie, prowokować nauczyciela. Sebastian to wyczuwa, zaczyna zdawać sobie sprawę z możliwych konsekwencji swojej decyzji.

Portal homiki.pl patronuje filmowi.


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2011/10/nieobecny-ju-wrtce-w-kinach/

URLs in this post:

[1] W najbliższy weekend premiera ''Nieobecnego'': http://homiki.pl/index.php/2011/10/w-najbliszy-weekend-premiera-nieobecnego/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.