Konkurs na motto przyszłorocznej parady warszawskiej

Do końca miesiąca przesyłać można na adres konkurs@paradarownosci.eupropozycje haseł, które mają szansę stać się oficjalnym mottem Parady Równości 2012. Zwycięskie hasło poznamy po głosowaniu internetowym.

Konkurs ruszył 6 października. Dotychczas na adres Komitetu Organizacyjnego Parady Równości 2012 nadesłano kilkadziesiąt propozycji. Organizatorzy i organizatorki spodziewają się, że w ciągu najbliższych 10 dni liczba nadsyłanych propozycji wzrośnie.

Doświadczenie uczy nas, że chętni i chętne do udziału wolą poczekać, przemyśleć swoje propozycje i dopiero wówczas nadsyłają je do nas. Spodziewamy się zatem, że w ciągu nadchodzących dni, liczba propozycji może wzrosnąć nawet dwukrotnie – komentuje Jej Perfekcyjność, rzecznik prasowy Parady Równości.

W finałowym starciu weźmie udział maksymalnie 5 haseł wybranych przez Komitet Organizacyjny we wstępnym głosowaniu. Potem decyzja należeć będzie do internautów i internautek. Wszystkie osoby zainteresowane będą mogły oddać swój głos na najlepsze z finałowych haseł, by w ten sposób wesprzeć najlepsze. Hasło, które otrzyma najwięcej głosów, stanie się oficjalnym mottem Parady Równości 2012. Autor/autorka otrzyma zaś nagrodę w wysokości 500 zł.

Ubiegłoroczny konkurs na hasło Parady Równości 2011 spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. W głosowaniu internetowym wybrano ostatecznie slogan „Wszyscy chcą kochać!”. To hasło towarzyszyło Paradzie Równości w mijającym roku i otwierało cały przemarsz.

[źródło: mat.org.]

2 komentarzeKonkurs na motto przyszłorocznej parady warszawskiej

  • mik

    [Re: Konkurs na motto przyszłorocznej parady warszawskiej]

    a moze zamiast blokowac pomysly dacie mozliwosc glosowania na WSZYSTKIE hasla, a nie tylko na te, ktore spodobaja sie organizatorom??

  • KaFor

    [Re: Konkurs na motto przyszłorocznej parady warszawskiej]

    Zgłoś to organizatorom – np. na FB – a nie pisz „dacie” na homikach, bo do kogo to piszesz?

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa