10 urodziny KPH

Z przyjemnością przypominamy, że Kampania Przeciw Homofobii obchodzi w tym roku 10. urodziny. Przez dziesięć lat działała na różnych polach, zawsze świadcząc pomoc osobom LGBTQ i walcząc o ich prawa w Polsce. Najważniejsze wizerunkowo akcje KPH można zobaczyć na stronie http://www.kph.org.pl/pl/co-zrobilismy, ale równie ważne były małe, często niewidoczne działania, które doprowadzały do wielkich zmian. Od 2001 roku KPH niezmiennie edukuje, prowadzi działalność naukowo-badawczą, a także działania na rzecz kobiet. Przez 10 lat swojej działalności dorobiła się kilkunastu grup lokalnych w całej Polsce.

Składamy serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego – i wielkiego entuzjazmu do działania na kolejne dziesięciolecia!

* * *
Tymczasem KPH zaprasza na imprezę urodzinową:

12 września Kampania Przeciw Homofobii będzie świętowad swoje dziesiąte urodziny w warszawskim klubie Toro . Swoją obecnośd na uroczystości potwierdzili m.in. Minister Pracy i Polityki Społecznej Jolanta Fedak, poseł SLD Ryszard Kalisz,, prof. Magdalena Środa, były wicenaczelny Gazety Wyborczej Piotr Pacewicz oraz były poseł Janusz Palikot. Nie zabraknie także ludzi sztuki. Tego wieczoru wystąpi na scenie Ramona Rey. Gościem specjalnym będzie Kayah.

http://www.kph.org.pl/pl/allnews/15-kph/611-10-urodziny-kph

1 komentarz do: 10 urodziny KPH

  • Mayflower

    [Re: 10 urodziny KPH]

    Jeżeli KPH tak walczy o prawa i stara się godnie reprezentować wizerunek osób LGBT, tak jak zrobił to na wczorajszej debacie jej prezes- pan Biedroń, to ja im bardzo dziękuję.

    Nigdy wcześniej nie było mi aż tak wstyd za swój homoseksualizm, jak podczas wczorajszej tyrady tego ignoranta o wielkich ambicjach. Mogli bodaj Jacykowa albo Piroga na jego miejsce posadzić.

    Jeśli ktoś nie widział, to polecam rzeczowe sprawozdanie na salonie24: http://sanaree.salon24.pl/343052,po-debacie-o-prostackim-biedroniu.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa