Ustawa o związkach partnerskich w Sejmie

Trwa próba przeprowadzenia ustawy o związkach partnerskich w polskim parlamencie. Mimo, iż do końca trwania kadencji pozostało już nie wiele czasu, prace nad ustawą nie są prowadzone w tempie, które doprowadziłoby do szczęśliwego zakończenia przed wyborami.

Jeszcze miesiąc temu najwięksi optymiści zapowiadali, że przy przychylności PO jest szansa na przegłosowanie ustawy. O dziwo, PO stanęła na wysokości zadania, wystawiając komplet swoich przedstawicieli do dyskusji w podkomisji. Pozostałe partie, z SLD na czele, która projekt zaproponowała, dały nam wyraźnie do zrozumienia, w której części ciała nas mają.

Na spotkanie stawili się też pracownicy ministerstw Zdrowia i Sprawiedliwości, a także przedstawiciele organizacji pozarządowych, w tym Stowarzyszenia Otwarte Forum.

Prace w podkomisji zakończyły się przekazaniem ustawy do ekspertów, którzy zbadają jej zgodność z obecnym stanem prawnym.

[pw]

5 komentarzyUstawa o związkach partnerskich w Sejmie

 • jk

  [Re: Ustawa o związkach partnerskich w sejmie]

  a GI taka zadowolona z postepów 🙂 i to jest dopiero zalosne!

 • mik

  [Re: Ustawa o związkach partnerskich w sejmie]

  Nie ma o czym pisac. niepotrzebnie zangazowaliscie sie we wspieranie kampanii wyborczej nieudolnego sld

 • perversus

  [ustawa ustawą a życie życiem]

  Chciałem się z Wami podzielić swoim pozytywnym doświadczniem. Jakiś czas temu ze swoim partnerem pojechaliśmy odwiedzić kolegę w Austrii. Temat zszedł na polisy na życie i ubezpieczenia. W Austrii każda osoba ma przynajmniej jedną polisę bo wiedzą że na państwo nie ma co liczyć. słuchając tego pełni obaw postanowiliśmy po powrocie dowiedzieć się więcej. Trafiliśmy do kilku bardziej znanych ubezpieczycieli… (gapili się na nas jak na cyrkowców…) i sprawa jakiegoś głupiego ryzyka…nie rozumieliśmy nic z tego co nam tam mówiono. Zniesmaczony opowiedziałem o tym swojej najlepszej koleżance, która powiadziała, że zna świetna kobietę – lesbę, która się tym zajmuje i potrafi wszystko dokladnie wytłumaczyć a przede wszystkim jest uczciwa i nie naciąga ludzi. skontaktówałem się z nią i muszę powiedzieć, że już wiem na ten temat wszystko, Pani Katarzyna była kompetentna,wszystko powoli nam wyjaśniła. Zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie życia – ( co ważne nie było zadengo problemu z tym że jestem w homoseksualnym związku i żeby mój partner dostał bez żadnych kombinacji pienądze w razie mojej śmierci. Oto nr do niej bo uważam, że jej usługa jest warta polecenia innym.
  Polecam z całego serca
  w razie pytań podam jej nr 511987644 Pani Katarzyna Zarzycka

 • d_biskupa

  [Re: Ustawa o związkach partnerskich w sejmie]

  Coś podobnego! Lesba, a uczciwa?! Dzięki, perverus. Już biegnę wykręcić numer do tej lesby!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa