Drama Queen w Watykanie i we Włoszech

Źle się dzieje na półwyspie Apenińskim. Wszystko za sprawą nieudanej sjesty papieża oraz jego podwładnych, którzy wpadli w zasadzkę facebookowych stręczycieli.

Najpierw nieudane tournee papieża po Hiszpanii, któremu w madryckiej sjeście humor popsuli ateiści wraz z lokalnymi homikami (w sumie 5 tysięcy protestujących). Tego nie zobaczycie w TVN24, która skupiła się na propagandowych obrazkach z cyklu „papieża witają oklaski przechodzące w owacje”. Humor popsuty na tyle, że papież trollował na temat ateistów agresywniej niż zwykle.

Gorzej dzieje się w słonecznej Italii, gdzie księża okazują się buchajami z najlepszego gejowskiego pornola. Na dodatek z małymi móżdżkami. Dwóch włochów, 30-letni Guiseppe i 35-letni Diego zostali zatrzymani przez policję pod zarzutem szantażowania ponad 100 księży. Złoczyńcy spotykali wielebnych na internetowym Facebooku, uprawiali z nimi orgie przez kamerki internetowe, po czym żądali opłaty za zachowanie procederu w tajemnicy. Kwota nie była mała, bo około 10.000 euro za numerek. Nie wiadomo, ilu księży dało się złapać, ale warto wspomnieć jednego, który zapłacił okup z pieniędzy, które dostał od parafian za błogosławienie domów.

Jak widać nie taki diabeł straszny jak go malują

źródła: http://www.pinknews.co.uk/2011/08/18/gay-protests-greet-popes-visit-to-spain/

http://www.adnkronos.com/

4 komentarzeDrama Queen w Watykanie i we Włoszech

 • ja osobne

  [Re: Drama Queen w Watykanie i we Włoszech]

  tzw taca jest datkiem parafii na utrzymanie dobytku kościoła i parafii, inne datki to tzw stypendium i służy utrzymaniu księży w parafii pracujących
  więc szantażowany ksiądz wydał soje stypendium niema się co oburzać 😛

  http://ja-osobne.blogspot.com/

 • Peter Pan

  [Re: Drama Queen w Watykanie i we Włoszech]

  Mogę powiedzieć tylko tyle: biedni księża. Niech redakcja napisze lepiej, co miała na myśli pisząc to coś. Czy ten „artykuł” cokolwiek wnosi?

 • Ja

  [Re: Drama Queen w Watykanie i we Włoszech]

  W Kiszonkach artykuły zazwyczaj są o niczym i taki jest właśnie urok Kiszonek.

 • Twoje imie

  [Re: Drama Queen w Watykanie i we Włoszech]

  Nie ma co jak sie smiac z cudzego nieszczescia. (Khe khe)

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa