W lipcu gramy w siatkę

Gejowski klub siatkarski zaprasza na poważne międzynarodowe wydarzenie:

Już niewiele czasu pozostało do rozpoczęcia Warszawskiego Turnieju Piłki Siatkowej Volup Summer Cup 2011. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Praga Południe oprócz kilku zespołów gospodarzy zobaczymy zagraniczne ekipy z Frankfurtu, Kopenhagi, Londynu i Pragi. Ponadto nasz kraj reprezentować będą drużyny z Gdyni, Wrocławia, Katowic i Krakowa. W hali przy ulicy Siennickiej zobaczymy ponad 150 zawodników z całej Europy.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu, a w szczególności siatkówki na rozgrywki, które odbędą się 2 lipca w Warszawie. Cała sobota poświęcona będzie zmaganiom sportowym, a mecze odbywać się będą na trzech boiskach. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Wieczorem gwiazdy turnieju spotkają się w TORO – w jednym z najbardziej popularnych klubów stolicy. Na „Imprezie z Volupem” wręczone zostaną nagrody w kategoriach sportowych i towarzyskich. Nie zabraknie również innych atrakcji.

Volup Summer Cup 2011 to wydarzenie którego nie można przegapić!

Warszawa, ul. Siennicka 40
Sobota, 2 lipca 2011
Start o godz. 9:00

http://volup.pl/

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa