Zapraszamy na spotkanie z Jackiem Poniedziałkiem

Oto ogłoszenie Lambdy Warszawa:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie/rozmowę z Jackiem Poniedziałkiem – wybitnym aktorem, znanym z wielu przedstawień zwłaszcza Teatrów TR i Nowego – w tym tak głośnych spektakli jak Hamlet i Anioły w Ameryce w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego.

Ostatnio wszedł na ekrany artystyczny film Italiani, w którym Jacek Poniedziałek występuje obok debiutującego niejako w roli aktora Krzysztofa Warlikowskiego.

Jacek Poniedziałek to także znany aktor popularnych seriali, w tym M jak miłość.

Parę lat temu Jacek Poniedziałek dokonał pamiętnego coming outu i stał się jedną ze znaczących postaci polskiego środowiska LGBTQ. Jednak jego poglądy na problemy polskich gejów i lesbijek nie całkiem pokrywają się ze „standardem politycznym” propagowanym przez aktywistów polskich organizacji, o czym świadczy choćby wydana niedawno książka/wywiad-rzeka Wyjście z cienia.

Jacek Poniedziałek to osoba nie poddająca się jakimkolwiek schematom, zawsze wierna sobie, nie ulegająca jakimkolwiek koniunkturalizmom – jego poglądy na szerokie spektrum kwestii artystycznych, ideologicznych, czy tych dotyczących „zwykłego życia” są prawdziwie inspirujące.

Zapraszamy na spotkanie i rozmowę – o sztuce, teatrze, sprawach polskiego środowiska LGBTQ i po prostu o „życiu”.

Prowadzenie: Krzysztof Zabłocki

Lambda Warszawa, piątek 18.03., godz. 16.30

Ul. Żurawia 24 A, lokal nr 4 (domofon)
Skomentuj

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa