Europa pełna emocji

Dużo będzie się działo na przełomie kwietnia i maja na starym kontynencie. Najpierw dzwudziestego dziewiątego kwietnia królewski ślub na Wyspach. Potem pierwszego maja impreza zgoła innego typu w Rzymie. Jakby komuś jeszcze zabrakło kiczu i tanich wzruszeń, dziesiątego i jedenastego maja mamy półfinały festiwalu Eurowizja. I tu się będzie działo.
Europejskie homiki mają bowiem swoich reprezentantów. Na pewno będziemy kibicować biseksualnemu Jamesowi Duncanowi z Blue, reprezentującym Wielką Brytanię.

http://www.youtube.com/watch?v=n2lZTQLfLLo&feature=player_embedded

Jason śpiewa piosenkę „I Can”, ale za bardzo nie jesteśmy pewni czy czasownik „can” odnosi się do śpiewu, wyglądu czy tańca synchronicznego.

Izrael po raz drugi reprezentuje wyciągnięta z zamrażarki Diana International, która już raz zwyciężyła ten konkurs w 1998 roku.

http://www.youtube.com/watch?v=pzZ6NtOFFP4&feature=player_embedded

Jeżeli nie zachwyciła nas piosenka „Ding Dong”, mamy jeszcze na podorędziu maltańskiego młodzieńca Glena Vellę z produkcją „One Life”.

http://www.youtube.com/watch?v=SYQnPY0znPA

Wprawdzie nic nie piszą o tożsamości Glena, ale podoba się nam tęczowy teledysk, niektórzy nawet widzą kandydata na nowy homiczy hymn.

Wszystko jedno kto i jak wygra Eurowizję, czeka nas na pewno spora dawka beznadziejnej muzyki, kolorowych świateł, błyszczących kostiumów i politycznych kokieterii na szczeblu międzyaństwowym. A chyba tylko o to chodzi.

[pb]

51 komentarzyEuropa pełna emocji

 • zewsząd i znikąd

  [Re: Europa pełna emocji]

  Trzeba przyznać, że Dana I. wygląda imponująco (Jacek Kochanowski: 200% kobiety w kobiecie), znam dziesiątki rodowitych kobiet dużo mniej kobiecych od niej ze mną włącznie (nie żeby mi zależało… chcę wyglądać „estetycznie” i tyle; gdybym była piękna, nie byłabym sobą). Ale już przy tamtym jej zwycięstwie nie byłam w stanie zrozumieć, co ci jurorzy w niej widzą. No chyba właśnie tylko WIDZĄ – pewną egzotykę (jednak wtedy jawnych osób trans w życiu publicznym było dużo mniej) – a nie SŁYSZĄ… Marniutka muzyczka – uosobienie tego, co w Polsce określa się mianem „konfekcji muzycznej”, żałośliwy tekst (przypominam sobie kawałek: „Viva la diva, viva Victoria, Cleopatra…”. Skutki wewnętrznego przymusu Śpiewania Muzyki Rozrywkowej Po Angielsku i braku kogoś, kto byłby w stanie napisać trzymający się kupy tekst w tym języku?)… Nie ujmuję jej znaczenia politycznego, ale pod względem muzycznym wielką artystką to Dana nie jest…
  Inna sprawa, że do Eurowizji pasuje – najwyraźniej dawno skończyły się czasy, kiedy prezentowano tam coś ambitnego, dziś króluje najbanalniejszy ujednolicony pop.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ zewsząd

  O ile dobrze pamiętam, Dana I. śpiewa swoja piosenkę Diva w języku innym niż angielski. Pewnie po hebrajsku.

  Swoją drogą, ciekawe, w jaki sposób Izrael i kilka innych państw spoza Europy załapało się do Eurowizji. Co ciekawe, niektóre państwa arabskie też mogłyby brać udział, np. Liban. Na Wikipedii przeczytałem jednak, że musieli się wycofać, bo prawo w tym kraju zabrania nadawania w telewizji publicznej programów, w których pada słowo „Izrael”. 😉

 • Majka

  [Re: Europa pełna emocji]

  „Wprawdzie nic nie piszą o tożsamości Glena, ale podoba się nam tęczowy teledysk, niektórzy nawet widzą kandydata na nowy homiczy hymn”, ale pojechaliście…… byle co, byle jak, za to tęczowo-kolorowo, więc trzeba wyróżnić ;] Homiczy hymn hahaha.

 • Peter Pan

  [Re: Europa pełna emocji]

  Dana bardziej kobieca od kobiet ?
  Coś takiego mógł faktycznie powiedzieć tylko Jacek Kochanowski.
  Już bardziej kobieca była bohaterka „There’s something about Miriam” – programu, który nota bene uważam za jedno z największych świństw w historii telewizji.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  Dana jest chyba kobieca, tylko raczej mało subtelnie, a bardziej jak wywłoka. Zresztą, ma typową żydowską urodę. Miriam jest faktycznie bardziej kobieca i wcale nie zrobiła świństwa, ale tylko dlatego, że jak ktoś pcha się do TV, to jest sam sobie winny. W normalnej sytuacji sekrety tego typu są niewskazane.

 • Peter Pan

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ krzsz

  Nie zrobiła świństwa ? No, sorry. To był tak nieetyczny, wstrętny program, że aż mi się niedobrze robi na jego myśl.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ Peter Pan

  Ja tego nie oglądałem. Wiem tylko, o co mniej więcej chodziło. Panowie po prostu podążali za tym co widzą: zmysłowe, strzaskane na heban, ciało. Nie chodziło o uczucia. To był show. Telewizja rządzi się swoimi prawami. Nie trzeba szukać daleko: Mam talent, X-Factor, Idol – w tym chodzi m.in. o upokorzenie. Ja tego nie oglądam, bo nie lubię oglądać upokorzenia w telewizji. Jak ktoś chce, to włącza TV i patrzy. A desperaci niech idą w tym występować.

 • d.biskupa

  [Re: Europa pełna emocji]

  Kto komu zrobił świństwo? Opowiedzcie, bo nie jestem niestety na bieżąco z telewizją.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ d.

  Tu patrz [www.youtube.com].

 • Majka

  [Re: Europa pełna emocji]

  @krzsz1986

  Ciekawe czego się tutaj jeszcze dowiem. Rozwiń temat upokorzenia w programach telewizyjnych. Bardzo mnie to zainteresowało. Jestem ciekawa dlaczego rozumiesz tv w taki sposób. Więc może Eurowizja też jest upokarzająca dla ludzi tam występujących?

 • d.biskupa

  [Re: Europa pełna emocji]

  Zajebiste, dzięki! Kupię se chyba telewizor, bo fajne audycje teraz nadają. Za mojej młodości to tylko kwadrans dla rolników leciał.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ Majka

  Eurowizja nie jest upokarzająca, bo na Eurowizji występują profesjonaliści (nie mylić z artystami). W ich przypadku można przyjąć, że:
  1. wiedzą, jak uniknąć obciachu,
  2. nie unikają obciachu, ale godzą się na obciach świadomie,
  3. nie są do końca świadomi obciachu, ale przynajmniej nieźle na tym zarobią i są traktowani jak gwiazdy, niezależnie od obciachu.
  Gdy spełnione jest jedno z powyższych kryteriów, trudno mówić o upokorzeniu. Inaczej jest w programach, których nazwy wymieniłem. Tam występują głównie amatorzy, często niespełniający żadnego z powyższych kryteriów. Nie każdy amator spotka się z upokorzeniem, a tym bardziej nie każdy zostanie ofiarą programu rozrywkowego. Jeśli jednak człowiek-amator godzi się na występ w TV (np. będzie prężył muskuły przed homoniewiadomo Miriam), to powinien liczyć się z tym, że może zostać upokorzony. A to, że nie lubię oglądać programów z amatorami, to już kwestia gustu.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ d.

  Kwadrans dla rolników nie musiał być zły. W końcu to o krzepkich chłopach było, a nie o jakichś homoniewiadomo tranzystorach, itp.

 • piotruś pan

  [Re: Europa pełna emocji]

  krzysiu, ty masz najwyraźniej jakiś problem z „obciachowymi” sytuacjami… to chyba trzeba leczyć

 • Majka

  [Re: Europa pełna emocji]

  @krzsz1986

  Bardzo wyczerpująca wypowiedź. Tak się składa, że studiuję psychologię i wiem coś na ten temat. Mylisz pojęcie „upokorzenie” z „niepowodzenie”. Opisałeś to zagadnienie bardzo emocjonalnie, wewnętrznie, nie mając racji. Twoja wypowiedź budzi uśmiech na twarzy, związany niestety z politowaniem. Kryteria obciachu? Co to w ogóle jest? Czy ktoś z Was słyszał kiedyś o wyżej określonym kryterium obciachu? Czy istnieje jakiś regulamin lub pismo do tej sprawy?

 • piotruś pan

  [Re: Europa pełna emocji]

  dupa, ssanie… to jest to, co chore krzysie lubią najbardziej… wizyta u majki jest jak najbardziej wskazana.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ Majka

  Jeśli chcesz, zamiast napisać, że nie mam racji, możesz napisać, dlaczego jej nie mam. „Wiem coś o tym” albo „uśmiech związany z politowaniem” to niestety nie są argumenty. To retoryka, która w tym przypadku nie towarzyszy argumentom, a je zastępuje. Upokorzenie to coś więcej niż niepowodzenie. Przykład z życia: niepowodzenie jest, gdy chłopak odmówi Ci sam na sam, a upokorzenie, gdy opowie o tym swoim kolegom.

  Jako typowa „humanistka” masz problem, z czytaniem ze zrozumieniem. W mojej wypowiedzi nie pojawiło się sformułowanie „kryterium obciachu”. Poza tym przeczytaj jeszcze raz drugie zdanie i postaraj się zrozumieć, że owe kryteria mają charakter przykładowy. Zupełnie nie wiem, co masz na myśli, pisząc o regulaminie.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ piotruś pan

  Jesteś przed, po czy w trakcie? Jeśli przed lub w trakcie, to skończ i idź do łóżka. Będzie dobrze się spało.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ Majka

  Poza tym zwróć uwagę, od czego się zaczęło. Chodzi o Miriam. Peter Pan był oburzony. To nie było niepowodzenie. To było upokorzenie. Przynajmniej miało być w założeniu, bo jednak wszystko wyglądało na nieco wyreżyserowane.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ piotruś pan

  Mój drogi, jak dobrze znam ten Twój styl. Jakbyś był miły, to może być z Tobą poszedł, a Ty jesteś taki wulgarny. Bądźmy dla siebie mili. 🙂 By żyło się lepiej! 🙂

 • stereo-typ

  [Re: Europa pełna emocji]

  krzsz1986 nie rozumie, że ludzie mający odwagę wystąpić przed publicznością i jury nie czują się upokorzeni, kiedy są krytykowani a nawet zjechani i wygwizdani. Po prostu nie brak im odwagi i pewności siebie niezbędnej każdemu, kto chce robić karierę sceniczną. Myślę, że krzsz tak sie boi „upokorzeń”, że wychodzi nawet z pokoju, żeby nie patrzeć (!) na „klęski” tych „upokorzonych” uczestników programu. To charakterystyczne dla ludzi z pewnym głębokim kompleksem.

 • piotruś pan

  [Re: Europa pełna emocji]

  @stereo-typ

  i mi się tak wydaje. to jest żałosny, wulgarny forumowy troll. w dodatku cierpiący na jakieś rozdwojenie jaźni (raz jest /para/intelektualstą, raz zwykłym, małym wulgarnym chamkiem). żałosne.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  Jeśli chodzi o temat: upokorzenia a programy rozrywkowe, to nie jest tak, że stworzyłem własną teorię albo cytuję podręcznik. Słowo upokorzenie w tym właśnie kontekście usłyszałem w wypowiedzi artysty, którego cenię i lubię. Zastanowiłem się nad tym i faktycznie uznałem za dosyć trafne rozpatrywanie występów amatorów w tych kategoriach. Na marginesie, ów artysta był raczej przeciwny takiemu traktowaniu amatorów i takiemu spojrzeniu na ich występy.

  @ stereo-typ

  Poziom twoich komentarzy w ostatnim czasie spada szybciej niż Tu-154 ze świętej pamięci głównym pasażerem na pokładzie. Brak mi słów, Stefan. A poparcie ze strony piotrusia pana jest dla Ciebie jedną z najgorszych obelg.

 • Majka

  [Re: Europa pełna emocji]

  @krzsz1986

  Tak na marginesie, retoryka to sztuka skutecznego przekonywania, a ja Cię chyba nie przekonałam, co? 😉 Bardzo kombinujesz, za wszelką cenę chcesz postawić na swoim, mimo, że nie masz racji. Nie dziwi mnie to, bo jesteś zakompleksiony i wypierasz z siebie to co złe i nieodpowiadające Tobie samemu. Oczywiście, upokorzenie to coś więcej niż niepowodzenie. Ale czy występy w tv to musi być upokorzenie? Oceniasz świat tylko wg siebie, nie potrafisz zrozumieć prostych praw. Twój przykład o chłopaku jest do niczego. Co to ma wspólnego z programami rozrywkowymi? Wg Ciebie mam problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie ważne co napiszę, i tak będziesz uważać, że mam ten problem. Za to Ty masz problem ze zrozumieniem świata, inaczej nie da się tego określić. To poważniejsze, niż moje problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie sądzisz? Wracając do tematu upokorzeń, piotruś pan ostro, ale napisał prawdę. Ludzie mają odwagę, są pewni siebie i biorą udział w show. Nie boją się krytyki, nie boją się upokorzeń, bo one istnieją w ludzkich głowach. Gdyby każdy myślał w ten sposób, nikt by nie występował w telewizji, ponieważ wszyscy baliby się upokorzenia.

  @piotruś pan

  nie chciałabym mieć takiego pacjenta 😉 beznadziejny przypadek

 • Majka

  [Re: Europa pełna emocji]

  Mała korekta: nie piotruś pan a stereo-typ napisał prawdę 😉

 • d.biskupa

  [Re: Europa pełna emocji]

  Ale się zawiodłam na stereo-typie 🙁 Zawsze myślałam, że jest fajny i na poziomie, a on się zadał ze sfrustrowanym internetowym buractwem i najechał na bogu ducha winnego Krzysia.

  Czym sobie Krzysiu na to w tym wątku zasłużył?

 • mona

  [Re: Europa pełna emocji]

  A propos, co to za artysta, na którego się krzsz1986 powołuje („Słowo upokorzenie w tym właśnie kontekście usłyszałem w wypowiedzi artysty, którego cenię i lubię.”)?

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ Majka

  Dziewczyno, Ty jesteś chyba mało bystra… Sorry.

  1. „retoryka to sztuka skutecznego przekonywania, a ja Cię chyba nie przekonałam, co?”

  Co nie? A ładne tipsy se zrobiłam?

  2. „nie masz racji”

  Zamiast powtarzać, że nie mam racji, napisz, dlaczego jej nie mam.

  3. „jesteś zakompleksiony i wypierasz z siebie to co złe i nieodpowiadające Tobie samemu”

  Diagnoza w pięć minut? Nawet tipsów w pięć minut sobie nie zrobisz. A może dowartościowanie własnej osoby? A może to powód, dla którego nie mam racji?

  4. „Oczywiście, upokorzenie to coś więcej niż niepowodzenie. Ale czy występy w tv to musi być upokorzenie?”

  A kto napisał, że musi to być upokorzenie? Może ja?

  5. „Za to Ty masz problem ze zrozumieniem świata, inaczej nie da się tego określić.”

  Bo?

  6. „Ludzie mają odwagę, są pewni siebie i biorą udział w show.”

  Czegoś was tam uczą na psychologii…

  7. „Nie boją się krytyki, nie boją się upokorzeń, bo one istnieją w ludzkich głowach.”

  … i w Rozmowach w toku, i w Bravo Girl.

  8. „Gdyby każdy myślał w ten sposób, nikt by nie występował w telewizji, ponieważ wszyscy baliby się upokorzenia.”

  To właśnie są objawy problemów z czytaniem ze zrozumieniem. Nie napisałem, że każdy myśli w ten sposób. Nie napisałem tez, że każdy powinien myśleć w ten sposób.

  Naucz się definicji z podręcznika, dyskutuj z koleżankami na przerwach.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ mona

  Oglądałem kiedyś na youtube jakieś urywki z X-Factor albo innego programu tego typu, chyba w wydaniu brytyjskim. Może nie urywki, ale komentarze innych gwiazd. Nie pamiętam szczegółów. Chodziło mi akurat o wypowiedź Neila Tennanta. Nie jestem w stanie podać linku. To zresztą zupełnie bez znaczenia.

 • mona

  [Re: Europa pełna emocji]

  Neil Tennant? Chyba coś Ci się jednak przesłyszło. A może jednak podasz jakiś link? Poza tym, jeśli byłby to popularny pogląd, to chyba takich artystów byłoby mnóstwo, nie>?

 • Majka

  [Re: Europa pełna emocji]

  @krzsz1986

  Tak jak pisałam wcześniej. Będziesz wszystko wypierał, bo tak Ci jest wygodnie. Bardzo się powtarzasz. „Dlaczego?”, „Nie pisałem”, „Kto napisał?”. Hm, może tak naprawdę niczego nigdy nie napisałeś? 😉 Interesujący tekst z „Rozmowami w toku”. Nadawałbyś się tam IDEALNIE. Ciekawe kto zadałby więcej pytań: Ewa czy Ty?

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ mona

  Nie podam, bo nie znajdę tego teraz. Zresztą, to bez znaczenia. Nie podpieram się niczyim autorytetem. Popularny pogląd? Ale konkretnie jaki pogląd? Jak nie masz nic do powiedzenia tutaj, to nie zawracaj głowy.

  @ Majka

  Co wypieram? To że nie przedstawiasz żadnych argumentów? Powtarzam „nie pisałem” i „kto napisał?”, bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i potrzebujesz, żeby ktoś ci powtórzył parę razy, rozumiesz?

 • mona

  [Re: Europa pełna emocji]

  Jak to jaki pogląd? Że niby X-factor itp. są upokarzajace dla kogos tam, dziecinko. Już zapomniałeś, co napisałeś?

 • facebook

  [Re: Europa pełna emocji]

  Proponuję nie zaśmiecać forum prywatnymi dyskusjami. Chyba wszyscy mamy facebooka? Możemy przenieść dyskusję o „wyższości” krzsz1986 nad innymi użytkownikami do jego oficjalnego fanklubu na facebooku! Zapraszam!

  http://www.facebook.com/pages/krzsz1986/178313308881433

  Klikajcie LUBIĘ TO! Prześcignijmy Lady Gagę i innych celebrytów, dając szansę naszemu rodakowi.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ facebook

  Nie używam facebooka. Tutaj nie zaśmiecam. Jeśli nie odpowiadają ci komentarze, nie czytaj ich – proste.

  @ mona

  Upraszczasz, ale ja już nie mam siły tłumaczyć. Nie mam ochoty z Tobą gadać, sorry.

 • mona

  [Re: Europa pełna emocji]

  Upraszczam? Ciekawe… A może raczej ty komplikujesz, co?

  Hehe, ale dobry numer z tym fejsem, dawno się tak nie uśmiałam :)))))))

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  Będę sławny! 🙂

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  Mam jednak pewne zastrzeżenia, np. niektóre cytaty są zmyślone.

 • piotruś pan

  [Re: Europa pełna emocji]

  ja proponuje, żeby tam dodać cytaty z dzis, bo tez są niezłe.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  Jakie?

 • Peter Pan

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ krzsz

  Nazywanie transeksualistów ,,homoniewiadomo” nie jest szczególnie mądre. Tym bardziej, że ty a nawet ja, dla niektórych ludzi też jesteśmy ,,homoniewiadomo”.

  Co do Miriam – najpiękniejsze w tym programie było to, że się całkiem nie udał.
  W zamierzeniu miał być oczywiście satyrą na facetów hetero, którzy będą prężyć muskuły przed laską, po to żeby jej móc wsadzić a potem dostaną homofobicznego szoku, gdy się dowiedzą, że ma fiutka.
  Tymczasem dwóch z nich okazało się ,,Bi-curious” lub wręcz bi. A część zaczęła się angażować emocjonalnie (zwłaszcza ten, który wygrał) i myśleć/ mówić o czymś więcej niż o seksie.

 • stereo-typ

  [Re: Europa pełna emocji]

  No nie!!! Aż mnie zatkało! Komentarz: „krzsz1986 nie rozumie, że ludzie mający odwagę wystąpić przed publicznością i jury nie czują się upokorzeni, kiedy są krytykowani a nawet zjechani i wygwizdani. Po prostu nie brak im odwagi i pewności siebie niezbędnej każdemu, kto chce robić karierę sceniczną. Myślę, że krzsz tak sie boi „upokorzeń”, że wychodzi nawet z pokoju, żeby nie patrzeć (!) na „klęski” tych „upokorzonych” uczestników programu. To charakterystyczne dla ludzi z pewnym głębokim kompleksem” nie jest mojego autorstwa! Co za szuja podszywa się pode mnie? Tak się składa, że miałem wczoraj ciężki dzień i wogóle nie właczałem kompa. Jak widać komuś zabrakło pomysłu na nicka więc go po prostu ukradł. Ciekawie dlaczego właśnie mnie?

 • Peter Pan

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ stereo-typ

  To pewnie ten sam koleś, który naśladował mój nick, podpisując się jako „piotruś pan” 🙂
  Po prostu miał mało pomysłów na jakiś własny nick … .

 • Peter Pan

  [Re: Europa pełna emocji]

  A tak nawiasem mówiąc, tak się wczoraj skoncentrowałem na klimatach w rodzaju ,,laska z wackiem”, że aż nie zauważyłem, że ten chłopiec z Blue jest bi. Dopiero teraz widzę tą informację.
  Nie wiem tylko dlaczego raz jest w tekście Jamesem a raz Jasonem, ale w zasadzie : James czy Jason – jeden ####.

  Nie wiem w ogóle co jest z tymi Wyspiarzami. W ,,Miriam” chcieli mieć ,,macho-homofobów” a największy macho spośród nich okazał się nie tylko nie-homofobem, ale wręcz biseksualistą. Potem były plotki o, bodajże drugoligowej, drużynie angielskiej, której kilku mających dziewczyny piłkarzy zabawiało się ze sobą po meczu. Jest jeszcze ten słynny reportaż o młodych rugbistach zrobiony przez Channel 5. Oraz krążące po polskich miastach legendy na temat wieczorów kawalerskich i pijanych Anglików mających się po alkoholu ku sobie 😉
  A teraz Jason/James … .

 • Soniasonia

  [Re: Europa pełna emocji]

  @przedmówca
  Gdy przez pewien czas nie odwiedzałeś strony, pewna osoba używała twojego pełnego pseudonimu, aby rzucać bluzgi na inne osoby.
  @ osoba używająca psedonimów „Mona” i „Majka”
  To, co robisz, jest po prostu obrzydliwe. Używanie kilku pseudominów, w tym podebranych innym osobom, jest nie tylko chamskie, ale też obrzydliwe, zwłaszcza, że nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia poza atakowaniem innych użytkowników.
  Odnośnie tekstu: Nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek miałby popierać kandydaturę piosenkarza wyłącznie ze względu na orientację seksualną. Równie dobrze moglibyśmy popierać tylko rudych albo tylko osoby z niebieskimi oczami. To bez sensu. W konkursach muzycznych liczy się co innego – talent, oryginalność oraz umiejętność skomponowania widowiska.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  Dana International była całkiem ładnym chłopcem [1.bp.blogspot.com]. Później z krótkimi włosami był jeszcze bardziej sexy. Duża strata.

 • masaki

  [Re: Europa pełna emocji]

  Tak, tak, świetną reklamę sobie taki Izrael zrobił. Niech inni idą w ich ślady! W ogóle głosujmy tylko na „swoich”, stwórzmy naszą homomafię i nasze homogetto a kiedyś i nam ktoś zafunduje w końcu… homoholokaust.

 • krzsz1986

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ masaki

  Co?

 • Srulek Zylbersztajn

  [Re: Europa pełna emocji]

  @ krzsz1986

  Naprawdę już Cię tu nie ma???

  @ Wszyscy

  Oglądaliście Eurowizję? Polska piosenka wypadła NAJGORZEJ w pierwszym półfinale, zdobywając tylko 18 punktów. Gorzej poszło tylko Holandii – 13 punktów i ostatnie miejsce w drugim półfinale. Marne to pocieszenie, zwłaszcza dla Petera.

 • XYZ

  [Re: Europa pełna emocji]

  Srulku, a Dana International tez nie wypadla najlepiej. Moze jej piosenka byla zbyt nostalgiczna? Nie wiem, ale wszystko wskazuje na to, ze bardzo musi tesknic za swoim ‚ding dongiem’, ktorego juz nie ma. Aha, przy tej okazji, slyszalem niedawno, ze Shakiry ding dong spotkal podobny los. Ponoc byla pieknym chlopcem. Operacje dokonano w mlodym wieku, przed puberatum i wszystko bardzo hush-hush, w zupelnym przeciwienstwie do naglosnionego przypadku Dany I. Dana to przypadek transseksualny, u Shakiry zas chodzilo ponoc o interseksualizm. Nie wiem na ile to prawdziwe, moze to tylko plota, ale wydaje mi sie ze z krotkimi wlosami wygladalaby jak brat Justina 🙂

  Teraz, jesli chcecie by Polska wreszcie wygrala ESC, to moze do Baku powinniscie wyslac cos w tym stylu. Wygrana pewna, szczegolnie w tak gayfriendly Azerbejdzanie 😉
  http://www.youtube.com/watch?v=Qyc4ejhsToM

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa