New Kids on the Block homicze!

Jonathan Knight, członek legendarnego w latach dziewięćdziesiątych (przynajmniej dla niektórych) zespołu New Kids on the Block potwierdził, że jest gejem.

Jonathan zostały wyoutowany przez gwiazdę Tiffany w poprzednim tygodniu, ale stwierdził, że prawda o jego seksualności nie została nigdy odkryta przez nikogo poza nim samym. „Był spokojny, nieśmiały, potem zostal gejem” wyznała Tiffany. Piosenkarkę spotkała fala krytyki za te rewelacje, ale sam Knight stwierdził, że powiedział prawdę o sobie już prawie dwadzieścia lat temu.

Jednocześnie gwiazdor zaprzeczył, jakoby ujawnieniem prawdy o sobie chce zrobić reklamę zespołowi przed nowym tournee, organizowanym wspólnie z równie odgrzewanym zespołem Backstreet Boys, które ma się odbyć tego lata.

A my odkładamy na bok rewelacje eks-supergwiazdki Tifanny na temat eks-super zespołu NKTB. Boimy się za to, że po powrocie Take That z ich fałdkami tłuszczowymi i występach tatusiowatego Backstreet Boys czeka nas tylko najgorszy armagedon. Powrót Krzysztofa Antkowiaka w duecie z Sabriną.

[pb]

http://www.pinknews.co.uk/2011/02/01/new-kids-star-jordan-knight-confirms-hes-gay/

Autorzy:

zdjęcie Raimund Wolfert

Raimund Wolfert

ur. 1963, pracuje jako wykładowca w Berlinie. Jest autorem licznych publikacji naukowych na temat niemiecko-skandynawskich kontaktów kulturowych oraz prac z historii homoseksualności. Wydawca książki „Alles nur Kunst?” Knut Hamsun zwischen Ästhetik und Politik” (1999) i autor publikacji „Gegen Einsamkeit und ‚Einsiedelei’. Die Geschichte der Internationalen Homophilen Welt-Organisation” (2009). Obecnie pisze biografię niemieckiego pisarza i pacyfisty Bruno Vogela (1898-1987), która ukaże się wiosną 2012.

3 komentarzeNew Kids on the Block homicze!

 • Peter Pan

  [Re: New Kids on the Block homicze!]

  ZOSTAŁ gejem? I miało to jakiś związek z tym, że był nieśmiały !?
  Niezła wieśniara z tej ,,gwiazdy Tiffany” … .
  W ogóle, mogę się mylić, ale Tiffany to była chyba taka piosenkarka popularna wśród Amerykanów z głębokiej prowincji. Rolnik z Dakoty jak już przerzucił gnój, to szedł na dicho a tam grano Tiffany 😉

  Kim jest Antkowiak nie wiem, ale od Sabriny się odczepcie. Laska ma Bóg wie ile lat a wygląda nadal całkiem, całkiem. Szacun dla niej i ogólnie dla Włoszek.

 • zewsząd i znikąd

  [Re: New Kids on the Block homicze!]

  Ksysio Antkowiak to była taka lala, idol młodszych nastolatek. Znany np. z przeboju „Zakazany owoc”.
  Niemniej znalazłyby się gorsze rzeczy, niż Antkowiak + Sabrina. Ja do dziś ze zgrozą wspominam dichowy zespół Vengaboys, a zwłaszcza ich utwór pt. „Up And Down” – tekst leci mniej więcej tak samo, jak tytuł…

 • Soniasonia

  [Re: New Kids on the Block homicze!]

  Outowanie się w sytuacji, gdy twój zespół stracił na popularności to musztarda po obiedzie i świadczy o komformizmie piosenkarza. Ble.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa