MNW w Eltonie – impreza benefitowa

Akcja „Miłość nie wyklucza” (www.miloscniewyklucza.pl) w Trójmieście już w marcu! Z tej okazji zapraszamy 5 marca od godz. 20:00 na imprezę benefitową do sopockiego kluby Elton (ul. Sportowa 1, przystanek SKM: Sopot Wyścigi).

W trakcie imprezy: licytacja przedmiotów związanych z akcją, pokazy tańca towarzyskiego, występy Drag Queen, akcje artystyczne.
Możliwość spotkania z twórcami akcji.

Cały dochód z imprezy przeznaczmy na organizację akcji w Trójmieście oraz kolejnych miastach (następny przystanek kampanii – Kołobrzeg).

Kampania „Miłość nie wyklucza” trwa od listopada ub. roku i ma zwrócić uwagę na brak w polskim prawie uregulowań dotyczących związków osób tej samej płci. Polska jest obecnie największym krajem Unii Europejskiej, w którym związki takie nie mają żadnych zabezpieczeń prawnych, a także jednym z niewielu państw, w którym dyskusja nie została podjęta przez władze. Chcemy wykazać, że refleksja nad możliwością utworzenia ram prawnych dla związków osób tej samej płci i ich gospodarstw domowych jest ogólnoeuropejskim standardem cywilizacyjnym, a zmiany społeczne, jakie zaszły w państwach Europy, dotyczą także Polski.

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa