Gala People Choices: Paulley Parrette protestuje – NOH8!

Znana z popularnych seriali w USA („NCIS” i „JAG”), Paulley Parrette zaangażowała się w walkę o prawo do zawierania ślubów. (…) pojawiła się w białej sukni z napisem na gali rozdania nagród Peoples Choice. To wyróżnienia przyznawane aktorom serialowym i ludziom telewizji na podstawie rankingów popularności. Decydujący głos mają w nich widzowie. (gazeta.pl).


źródło: gazeta.pl
Napis na sukni aktorki to „NOH8” – hasło bardzo znanej kampanii, której użyczyło swej twarzy wielu amerykańskich celebrytów. Perrette jest kolejną osobą z show biznesu, która aktywnie wspiera środowisko LGBTQ w USA. Z polsko-amerykańskich celebrytek w gronie znajduję się jeszcze Iza Miko czy Joanna Krupa.

Polskie gwiazdy jeszcze chyba nie dorosły do działania na rzecz mniejszości seksualnych. Jeśli już to pojawiają się przy okazji innych akcji dobroczynnych – tak pewnie bezpieczniej i łatwiej, gdy pomaga się domom dziecka czy hospicjom. Nie negujemy wartości takich działań, jednak szkoda, że nie mamy u nas drugiej Lady Gagi, która wygłosiłaby przemówienie, przeciwko homofobii na przykładzie DADT.

(nj)

4 komentarzeGala People Choices: Paulley Parrette protestuje – NOH8!

Skomentuj

Możesz używać następujących tagów HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Obraz CAPTCHY

*

Pamiętaj: zamieszczając komentarze akceptujesz regulamin

napisz do nas: listy@homiki.pl

Homiki.pl. Czasopismo zarejestrowane w Sądzie Okręgowym Warszawa Praga pod nr 2372 więcej »
Nr ISSN: 1689-7595

Powered by WordPress & Atahualpa