- homiki.pl - http://homiki.pl -

Żegnamy Międzynami.pl

Posted By kasia_encanto On 31 stycznia 2011 @ 22:41 In Kraj,Świat | 173 Comments

Po latach współpracy żegnamy zaprzyjaźniony z Homikami portal www.Miedzynami.pl [1], funkcjonujący od dłuższego czasu jako popularne forum dyskusyjne, skupiające przyjaciół – nie tylko wirtualnych. Międzynami.pl organizowało spotkania i zloty i w pierwszych latach wykluwania się internetu było miejscem powszechnie znanym i opiniotwórczym.

Przypominamy – zaczęło się 10 lat temu od „Dzienniczka Kaspera”, potem pojawił się Infogej, następnie Kasss.com, zaś ostatnią wersją było właśnie forum Miedzynami.pl.

Za wszystkimi tymi przedsięwzięciami kryje się Marcin, jasnowłosy, smukły i tajemniczy informatyk ze Śląska, który przez wiele lat własnymi siłami opiekował się portalami, poprawiał skomplikowane kody i wycinał krnąbrnych pieniaczy na forum.

Marcinie, w imieniu Homików dziękujemy.
Twój wkład w rozwój środowiska LGBT jest trudny do ocenienia. Wielu osobom otworzyłeś okno na świat i stworzyłeś możliwości zaprzyjaźnienia się z bratnimi duszami, czasem pokochania, a czasem i pokłócenia się do krwi.

Międzynami.pl odchodzi, tak jak wiele w internecie odchodzi i się zmienia. Ale zostają znajomości w świecie realnym. Może to po prostu taka kolej rzeczy?

Zatem dziękujemy i do zobaczenia! W realu!


Article printed from homiki.pl: http://homiki.pl

URL to article: http://homiki.pl/index.php/2011/01/egnamy-midzynamipl/

URLs in this post:

[1] www.Miedzynami.pl: http://www.Miedzynami.pl

[2] Manny Calavera: http://homiki.pl/index.php/autorship/nuke_topic_37/

Copyright © 2011 homiki.pl. Wszelkie prawa zatrzeżone.